Elimi Bırakma 20. Bölüm Fragmanı

Burak 03 Ara 2018 Elimi Bırakma  0

Trt 1’in sevilerek izlenen Elimi bırakma dizisinde 20. bölüme gelindi.

19. Bölümde Neler oldu? ;

Azra’nın evden habersizce ayrıldığına üzülen Feride hanım Azra’nın kendisine bıraktığı mektubu Şoförü sayesinde öğrendi yazılanları okudu ve evin diğer çalışan bayanına kızdı. Gelin hanımda payına düşeni bu konuşmadan aldı. Feride hanım, evinde misafir olan Cansu yu güzelce ağırlarken, en çok Mert ile ilgilenerek onun ablası Azra ile olan arasındaki buzların erimesine vesile oldu. Yüzme kursuna yazılan Mert Fatma ile en son kaldıklarında Mert havuza girerken kullandığı gözlüğü almak isterken havuza düştü. Fatma durumu fark edince Mert’i kurtarmak için o da havuza atladı.

Azra daha önce Feride hanım ile buluşup konuştuklarında Mert’in yüzme öğrenmeye başladığını öğrendi ve Mert’i izlemek için havuza gitti. Azra tesise vardığında Mert ve Fatma dan başka kimse yoktu onlarda havuzda boğulma tehlikesi yaşıyorlardı.  Azra yüzme bildiği için hemen havuza atladı ve önce Mert’i havuzdan çıkardı.

Fatma ya ne oldu? Azra Fatma yı da havuzdan çıkarmayı başarabildi mi? Bunu haftaya 20. bölümde öğreneceğiz.

Gelelim 20. bölümle ilgili ilk yayınlanan fragmanda olan olaylara;

Cenk Azra için çok romantik bir ortam hazırlar, kutlama vardır. Bir kolye hediye eden Cenk, Azra dan geçer not alır unutmadığı için. büyük bir ihtimal Azra’nın doğum günüdür ve Cenk Azra için özel güzel bir sürpriz hazırlamıştır.

Cansu, gerçek babasının karşısına çıkması ile yıllar önce o daha 2 yaşındayken öldüğünü düşündüğü babasının aslında ölmediğini öğrenir ve annesine hesap sorar. Sumru yıllarca Cansu dan bu gerçeği saklamıştır. Ama gerçeklerin bir gün ortaya çıkmak gibi bir huyu vardır. Bunu bilmeyen Sumru şimdi ne yapacaktır? Kızı Cansu ile arasını nasıl düzeltecek? yıllarca babasını ondan neden sakladığını kızına nasıl açıklayacaktır? Cansu annesini dinleyecek ve yıllarca babasını öldü bilirken, yıllar sonra karşısına çıkan kişiyi hayatına babası olarak nasıl kabul edecektir? Bütün bu soruların cevabını 9 aralık akşamı yayınlanacak olan 20. bölümde öğreneceğiz.

Mert’in davası olacak ve bu davaya bakan Avukat nasıl bir savunma yapacak? Mert ablası Azra ile kalmayı mı? yoksa, Sumru annesi ile kalmayı mı seçecek? Hakimin sorusuna Mert ne yanıt verecek?

Mert ile zaman geçiren Feride hanımın konuşmaları, anlattığı masalları, verdiği örnekleri göz önünde bulundurur ve havuzdan da kendisini kurtaranın ablası Azra olduğunu bilen Mert Azra ile kalmak ister benim görüşüm o yönde siz ne düşünüyorsunuz bu konu da Mert ablasını mı Azra yı mı seçecek? yoksa Sumru annesini mi?

“Aslı”

İnstagram Sayfamız Açıldı. Takip Etmek İçin Tıklayın

Dizi Bölüm Fragmanları
Hekimoğlu 2. Bölüm Fragmanı 24 Aralık Özeti
Elimi Bırakma Final Öncesi Son 58. Bölüm Neler Olacak?
Hekimoğlu Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

“Elimi Bırakma 20. Bölüm Fragmanı” üzerine 5 yorum

 1. K.A dedi ki:

  Iyi geceler her kese.

 2. K.Azeri. dedi ki:

  Iyi ak$amlar Aslicim. Te$ekkûr ediyorum canim, ben de iyiyim.Evet,Azranin babasina ortagi Mesutun borcu vardi,kavqalari oldu.Ama Çetinin ölûmû Mesutun i$i deyil,bir ba$qasi.

  1. aslı dedi ki:

   İyi akşamlar canım, iyi olmana sevindim canım. Hep iyi ol inşallah.

   Evet biliyorum, sen Azra’nın babasının katili kim muamma? deyince ben direk onu yazdım. Mesut Azra’nın babasını öldürmüş olabilir. Çetin’i öldüren Mesut değil, o kuyumcuda yüzük alıyormuş nerede olduğu belli.
   Çetin’i öldüren Sumru olabilir. Sumru adam tutup öldürtmüş de olabilir. Sumru nun işlerini bozmasından rahatsız olduğu için. Sumru da Çetin’in bu işleri kurcalamasından rahatsızdı.
   iyi geceler canım.

 3. K.Azeri. dedi ki:

  Merhaba Aslicim.Nasilsin? Te$ekkûr ediyorum.Mert aslinda akilli,hassas bir çocuk, Azraya küskûn,Sumrunun sayesinde.Insan en çok sevdiklerinden kûsûr.Mert elbette Azrani seçecek.Feride hanimin usulünce verdiyi tavsiyeleri neticesinde,Kadirin de beklemediyi bir $ey aslinda.Sumrunun yaptiklari bir bir kar$isina çikir.Cansuya yazik,Sumrunun hirsinin kurbani, nefretle kiskançlikla dolu bûyümû$.Azranin babasinin katili kim?bu búyùk bir muamma.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba iyi akşamlar canım, çok şükür iyiyim sen nasılsın? Evet Mert Zeki, akıllı bir çocuk, biraz hassas. Azra ya küs doğru. kardeşler arasında küslük olur zaman zaman ama sonra bu küslük geçer. Dediğin gibi insan en çok sevdiklerine küser 🙂
   Feride hanım çok akıllıca Mert’i içinde bulunduğu durumdan çıkarmayı başardı. Mert’in gönlünü kazandı.
   Azra’nın babası elektrik kontağından çıkan yangında patlama sonucu öldü. O Akşamın sabahında ortağı ile kavga etmişlerdi o dur diyeceğim ama bilmiyorum bütün bölümleri tam izlemedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.