Elimi Bırakma 13. Bölüm Fragmanı 21 Ekim Pazar # Cenk’in Eski Kız Arkadaşı Ece Geliyor ve Mert Bulunuyor

Burak 17 Eki 2018 Elimi Bırakma  0

ELİMİ BIRAKMA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Azra’nın Feride Hanımın isteği ile Çelenlerin evinde kalmaya başlamasıyla dengeler yeniden bozuldu. Feride Hanım, kendisine zorla aldırtılan raporun hesabını Azmi ve Serap’tan sorarken, Serap ise Azra konusunda daha büyük sorunlarla karşı karşıya kalır. Çelen ailesi düşman olarak kabul ettikleri Azra’yı evden göndermenin yollarını ararken Cenk ise artık Azra’ya olan duygularına yenik düşmeye başlar ve sonun da aşkını annesine itiraf eder. Bu itirafı da Azra duyar. Sumru’nun hayatı ise geçmişten gelen büyük bir tehditle alt üst olur. Bundan sonra Sumru’yu zor günler beklemektedir. Arda’nın okuldan aldığı ceza sonucunda, bir sosyal projeye dahil olması, Mert’le yollarının kesişmesine neden olur. Arda ile Mert çok iyi arkadaş olur ve birlikte müzik yaparlar.  Diğer taraftan Sumru ve Azmi de Mert konusunda ipuçlarına ulaşırlar.

Elimi Bırakma Dizisi 13. yeni bölümü ile pazar akşamı TRT 1 de seyircisi ile buluşacak.  Fragman yayına verildi Fragmanda olanlar;

Serap Azra ya karşı hala öfkeli, tepkili, Oğlu Cenk ile birlikte olmasını istemiyor. Cenk ise, Azra ya karşı olan duygularından emin ona aşık ve Azra dan kendisini bıraktığı karanlıktan çıkarmasını istiyor. Cenk’i hiç beklenmedik bir anda arayan eski kız arkadaşı Ece’nin gelmesi onu sorması ve Cenk’e bir mektup bırakması, ardından da intihar etmesi Cenk’in zor zamanlar yaşamasına neden olacak.

Sumru’nun başı geçmiş bağlantıları ile derttedir. Sumru’nun ihbar ettiği adam bu anı bekliyordum diyerek Sumru’nun çok korkmasını sağlar.Feride Hanım, yıllardır yanında çalışan Cezmi beye artık güvenmemektedir. Serap ‘ın Cezmi beye verdiği yetki belgesini görmek ister. Belkide o yetki belgesi haddinden fazla yetkiye sahip olması sebebi ile Feride hanım tarafından iptal de edilebilir. Cezmi de buna çok öfkelenir masasını darmadağın eder.

Elimi Bırakma dizisinin 13. bölüm ikinci fragmanı yayınlanınca bu sayfaya eklenecektir.

Elimi Bırakma Dizisi 13. Bölüm 2. Fragman

Mert bulunuyor.

 Yayınlanan yeni fragmanda Azra, Cenk sayesinde Mert’e kavuşuyor hem de Sumru’nun gözleri önünde. Ancak aşılacak bir engel daha var o da Mert’i saplantılı şekilde seven Fatma. Fatma Mert’i vermemek için direniyor.

 

 

Dizi Bölüm Fragmanları
Hekimoğlu 2. Bölüm Fragmanı 24 Aralık Özeti
Elimi Bırakma Final Öncesi Son 58. Bölüm Neler Olacak?
Hekimoğlu Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

“Elimi Bırakma 13. Bölüm Fragmanı 21 Ekim Pazar # Cenk’in Eski Kız Arkadaşı Ece Geliyor ve Mert Bulunuyor” üzerine 11 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  ASLI HANIM
  SIZDEN BIR RICAM VAR MUMKUNSE YAPA BILIRMISIN8Z HANI 12.BOLUMDE BIR MUZIK CALINMISDI YA CENK ANNESINE BAGIRDI BEN AZRAYI SEVIYORUM CIKDI GORDU AZRA DISARDA O ANKI SARKININ MUZIGIDE AYNI DIZININ BASLANGICINDA OYUNCULARI VERIYORLAR YA O MUZIK ANLADINIZ SANIRIM O SARKININ SOZLERINI YAZA BIKIRMISINIZ LUTFEN BIRAKMA ELIMI SENSIZ SARKISI DIYILDI BASKA SARKIYDI.LUTFEN

 2. Anonim dedi ki:

  Tesekkur ederim K.A soylediginiz icin sag olunay cok sevindim ya sevgili olmalarina.yasasin sonunda tabi bu ece izin veriruse uf su dizler neden boyle tam kavusurken bir engel cikiyor bu ne yaaaa

 3. K.A dedi ki:

  Günaydin.Evet el ele geziyorlardi,sonra da restoranin mutfaginda dans etdiler.

 4. Anonim dedi ki:

  Ay cok heyacanli.ya bir sey sorucam dunki bolume yani Ecenin geldigi bolume tam sona kadar bakamadim soylermisiniz Artik Cenkle Azra sevgili Burayin Sen Sevdamisin sarkis calindiginda ele elemi geziyordularda yanlis hatirlamiyorumsa lutfen bilen soylesin.
  ASLI hanim ellerinoze saglik ozet guzel olmus tesekkurler.

 5. K.A dedi ki:

  Iyi seyirler.

 6. K.A dedi ki:

  Aslicim ben çok endi$eliyim. Hanim abladan bir haber alamadik,aceba nasillar?Bir defa yazsa iyiyiz deye.

 7. K.Azeri. dedi ki:

  Çok gûzel Aslicim.Cenkin bulmasi daha iyi oldu.Senin i$ler nasil?

 8. aslı dedi ki:

  Mert bulunuyor, Cenk buluyor resimle bakalım neler olacak?

 9. K.A dedi ki:

  Evet Aslicim.Azmi öyle bir kazik atar ki,Azra Arda ile getseydi ke$ke.

 10. K.A dedi ki:

  Iyi ak$amlar.Ardanin Merti görmesi iyi oldu da,Sumruyla Azmi tez bulurlarsa o zaman i$ler kari$ir.Hele Cansunun Azra hakta verdiyi ifade. nefret,kiskançlik insanlara neler yaptirir.

  1. aslı dedi ki:

   İyi akşamlar canım, Arda Mert’i tanısaydı resmini önceden görmüş olsaydı Azra ya haber verirdi. Azra ile ortaklık yapan adam ben kardeşini bulayım sende konaktan git demişti Azra da kabul etmişti. şimdi o adam bulursa Azra ya kazık atar mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.