Elimi Bırakma 12. Bölüm Fragmanı 14 Ekim 2018 Pazar

Burak 08 Eki 2018 Elimi Bırakma  0

Trt 1 ekranlarında pazar akşamları seyircisi ile buluşan Sevilerek izlenen Elimi Bırakma dizisi 11. bölümü ile ekranlara geldi. Bu Bölümde yaşananları kısaca hatırlamak gerekirse;

Elimi Bırakma’nın 7 Ekim Pazar akşamı yayınlanan bölümünde, Feride Hanım’ın hastaneye zorla götürülmesi ve akıl sağlığının kontrol edilmesi için doktor kontrolüne götürülmesi vardı. Azra Feride hanıma olanları öğrenir. Hemen hastaneye gitmek için evden çıkar ama polisle kapıda karşılaşır. Polis onu karakola götürmek için geldiğini söyler. Azra’yı apar topar emniyete götürürler. Azra emniyete gidince hakkında şikayet olduğunu öğrenir. Polis Feride Hanım’ı dolandırmaktan ifadesinin alınacağını söyler. Azra bir suçu olmadığını söylese de ağır suçlamalarla karşı karşıyadır. Serap Azra’dan kurtulabilmek için elinden geleni ardına koymamıştır.

Cansu da sorguya alınır. Sorguda Azra’nın çok kıskanç olduğunu ve daha fazlasını elde etmek için yapmayacağı şey olmadığını söyler. aslında kıskanç olan Azra değil, Cansu dur. Evde de durumlar çok kötüdür. Cenk ile Arda annelerine çok tepkilidir. Cenk, Azmi den hesap sormak için yola çıkar. O sırada Azra, Azmi’nin yanına gider. Onu kandırdığını söyler. Azmi ise olayın bu duruma geleceğini anlaması gerektiğini söyler. Tarık da olaya dahil olur. Azra Feride Hanım’ın yaşadıkları için orada olduğunu söyler. Cenk, Azmi’nin yanına gelir ve yakasına yapışır. Tarık da oradadır. Onu sakinleştirmeye çalışır. Cenk bunu onların yanına bırakmayacağını söyler.

Feride hanım hastanedeyken onun odasına bir bayan gelir ve geçmişte yaşadıklarını çocukluğunu, annesini, yaşadığı zorlukları anlatır. Ağlayarak siz benim kendi öz annemden sonra ikinci annemdiniz. Sizin okuttuğunuz çocuklardan biriyim burs vermiştiniz beni siz okuttunuz diyerek elini öpüp teşekkür eder. Feride hanım da duygulanır hakkını helal eder.

Evin küçük oğlu Arda da okulda arkadaşları tarafından erkekler tuvaletinde 3 kişi tarafından dövülür. öğretmenin haberi olunca müdürün odasında ceza verilir. Ceza demek doğru olmaz aslında, birlikte çalışmayı öğrenmek, sosyal sorumluluklarını geliştirmek diyebiliriz buna ki,  proje yetiştirme yurduna gidecek ve orada çocuklarla ilgilenecekler.

11. bölümün kısa özetini geçtikten sonra gelelim 12. bölümde olacak olan fragmanda yer alan olaylara;

Azra, kayıp olan kardeşini bulmak için kendisine kurulan kötü tuzağa doğru gidiyor. Cenk Azra yı oradaki kötü adamlardan kurtaracaktır ama nasıl? Arda okulda aldığı sosyal sorumluluk projesi sebebi ile Mert’in kaldığı yere gider ve orada Mert ile ilgilenir. Acaba Cenk, bu durumdan haberdar olacak mı? Öğretmeni Cansu Mert’i görecek midir?

Mesut’un eşinden saklamış olduğu sırlar ortaya çıkacak mı? Eşi Mesut’a  benden sakladığın ne var? diye soruyor. Acaba Mesut bu soruya ne yanıt verecek?

Azra Azmi ile oturmuş konuşup anlaşıyor, anlaşma şöyle; Azra siz bana kardeşimi getirin bende o evden çıkıp gideyim diyor Azmi ye. Cansu’nun canı çok yanmış, kendi kendine bunu söylerken, benim canım nasıl yandıysa senin canın daha çok yanacak diyor. Bunu bana göre kıskandığı Azra için söylüyor Cenk’i sevdiği için.

 

Elimi Bırakma 12. Bölüm Fragman

 

Elimi Bırakma 12. Bölüm 2. Fragman

Elimi Bırakma Final Öncesi Son 58. Bölüm Neler Olacak?
Elimi Bırakma 56. Bölüm Fragmanı 3 Aralık Salı Özeti Cenk’in Doğum Günü
Elimi Bırakma Dizisi Neden Final Yapıyor? Final Bölümü Ne Zaman?
elimi bırakma 45. bölüm çalan şarkı hicran yarası sözleri
Elimi Bırakma 2. Sezon 45. Bölüm Çalan Şarkı Hicran Yarası Sözleri Kim Söylüyor?

“Elimi Bırakma 12. Bölüm Fragmanı 14 Ekim 2018 Pazar” üzerine 8 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  Iyi ak$amlar.Aslicim haklisin, Sumru gibi biriyle i$ yapmak, allah korusun.2 tilki bir arada bak bu ba$ka mesele.

  1. aslı dedi ki:

   İyi akşamlar canım, Feride hanım ile Azra nasıl bir oyun oynayacaklar bakalım düşmanlarına karşı.

 2. K.Azeri. dedi ki:

  Merhaba dostlarim.Özgûr hanim dualariniza yûrekten amin diyorum.Evet Aslim bu Serap Hülyanin qazina geldi, Hülya da tilkinin teki, Sumruyla ortaklik çok eylenceli olacakmi dersin?

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba Canım, Sumru gibi biri ile ben olsam hayatta iş yapmazdım. Çocukları kapı önüne koyan adam, gün gelir ortağını da kapı önüne koyar. ancak dizide iki kurnaz tilki olan Sumru ile Mesut ortak oldu. Bu ortaklık Sumrunun Mesut da kalan parasını bir şekilde almasıydı. Ancak iş umduğu gibi gitmedi eşi öğrendi. İki tilki kuyruklarını dolaştırmadan kurnazlık yaparak çok güzel dans edecekler. birbirinin yüzüne gülecekler, arkalarında iş çevirecekler. Nasıl olacak eğlenceli olur.

 3. özgur dedi ki:

  HAYIRLI SABAHLAR ,YENİ HAFTANIN HER GÜNÜ,ELLERİNE SAĞLIK ASLI‘CIM…..FRAGMAN İÇİMİ DİZİ GİBİ ACITTI BABASININ PARASI İLE YAŞAYAN ,NANKÖRDEN ÖTE DÜŞMAN…AZRA‘YI CENK TAKİP ETMİŞTİR O OLAYDAN SONRA MERT İÇİN YALNIZ BRAKMICAYAKTIR İNŞAALLAH…
  SENOYO DRAM GÖZYAŞI DURMAN BEN…[BİR LİTRE GÖZYAŞI] ORJİNELİNİ NASIL İZLEMEDİMSE,UYARLASINIDA İZLEYEMEM…,BİLİYORUM Kİ YAŞANMIŞ ÇEKİLEN ACILAR…ALLAH CC ZORDA OLAN KULLARINA YARDIM ETSİN ZORDA BIRAKMASIN…..SEVGİMLE MUSMUTLU KAL….[TELDE SORUN VAR TV DEN YAZIYORUM ŞÜKÜR]

  1. aslı dedi ki:

   Özgür teyzecim güzel dualarına canı gönülden amin diyorum. ne güzel ki sende zoru başaranlardansın maşallah sana. Ve telefon sorunu çözülür inşallah.

 4. K.Azeri. dedi ki:

  Günaydin Aslicim.Ellerine saglik canim benim.Ne gûzel ki,Azra güçlü bir kiz,ayakta durmyi becerir , yoksa onun için çok zor olurdu bu kadar insana kar$i gelmek.Hele Cenk içi yansada Azraya kini olsada Azraya yüreyi yaniyor. Hele Feride hanim.Etdiyi iyilikker bir bir kar$isina çikir. Para hirsi Serap hanimin gözûnú tutmu$ da göremiyor kadinin nasil biri oldugunu.

  1. aslı dedi ki:

   Günaydın canım, teşekkür ederim. Çok haklısın Serap hanımı para hırsı çok kötü. Aynı evin içinde yaşadığı anne dediği insanı para için aklı sağlığı yerinde değil demek çok acı ama kadın dolduruşa geldi Mesut’un eşinden sonra gelmemeliydi. Ne zaman o kadın eve geldi Cenk mutfak önlüğü ile gördü dalga geçti Serap değişti.
   Azra ölümü düşünmüş ama kardeşi elimi bırakma dediği için onun için yaşamış, sonra da Feride hanım elimi bırakma dediği için onlar için yaşayan biri ama kimseye elimi bırakma diyemiyor Azra. Cenk Azra ya aşık ama bunu kendine itiraf edemiyor. Sen iyilik yap denize at, balık bilmez ise halık bilir derler. Feride hanımın ki ondan oldu. zorda kaldığı an kurtuldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.