Elimi Bırakma 11. Bölüm Fragman 7 Ekim Pazar

Elimi Bırakma dizisi Eylül ayının son günü 30 Eylül pazar akşamı 10. bölümü ile ekranlardaydı ve her hafta zirveye ulaşmayı başaran dizi bu haftada tüm kategorilerde yine zirvedeydi. Seyirci Elimi Bırakma dizisini çok sevdi. Trt kaliteli bir yapıma imza atmış olmanın haklı gururunu yaşarken, seyircide ekranlarda kaliteli bir dizi izleminin mutluluğunu yaşayarak diziyi birinci sıraya getirdi.

Dizi, Total’de 6.25, AB’de 6.62, ABC1’de ise 6.58 reytingle yine birinci oldu.

Dizi hayattan kesitler sunuyor, hayatın  gerçeklerinden, herkes kendi payına düşeni izliyor ekranlarda ve seyirci oyuncuları da, diziyi de sevdi. Bütün, diziye emeği geçen herkesi, tebrik ediyor başarılar diliyoruz.

Gelelim 7 Ekim Pazar akşamı 11. bölümü ile seyircisinin karşısına çıkacak olan Elimi Bırakma dizisinin yeni fragmanı yayınlandı. İkinci fragman yayınlandığında sayfaya eklenip konu güncellenecektir. Herkese iyi seyirler.

Elimi Bırakma dizisinin 11. yeni bölümü 7 Ekim Pazar günü TRT 1 ekranlarında yayınlanacak. Azra’ya dolandırıcılık suçu atılıyor. Azra ise “Yapılacak çok belli, son vereceğim ben bu oyuna” diyerek her şeyi anlatmaya karar veriyor.

 

 

Elimi Bırakma 11. Bölüm  2. Fragman

dizibilgi google play

Elimi Bırakma 11. Bölüm Fragman 7 Ekim Pazar (4 Yorum)

  1. İnain hic sevmiyorum bu diziyi ablam ne anliyorsa kacirmadan izliyo benle ablam hep Zit karakterliyiz o ne derse birbirimizin tersi o oyle idare ediyoruz

  2. K Azeri ablam cok haklysyn iy bir dizi her bolumi aglamadan bakamiyorum sinirim Azra her şeyi anlatajak