Elimi Bırakma 10. Bölüm Fragmanı 30 Eylül 2018

Burak 24 Eyl 2018 Elimi Bırakma  0

23 Eylül 2018 Pazar akşamı Trt 1 ekranlarında 9. Bölümü ile buluşan Elimi Bırakma dizisi kaldığı yerden 30 Eylül 2018 Pazar akşamı devam edecek.

Fragmanda olanları yazmadan önce 9. Bölümde neler oldu kısaca bir hatırlayalım; 

Feride hanımın herkeslerden gizlediği hastalığı yeniden nüksedip ilaçlardan da bir sonuç alamayınca doktor ameliyata karar verir. Ve Ameliyat olmadan önce vasiyetini yazan Feride hanım hastanede tahlillerini herkeslerden gizleyerek yaptırırken, Cenk de babaannesine ondan habersiz bir sürpriz doğum günü partisi hazırlar ve tüm tanıdıkları çağırır. Azra da gelir ve pastayı da o yapar.

Cenk ‘in asıl niyeti Azra’nın cüzdanını bulduğunda öğrendiği gerçeği babaannesine göstermektir. herkesler hediyesini verir en son Cenk zarfın içinde resmi verir. Feride hanım zarfı açıp resmi görünce, Azra ile Cansu’nun üvey kardeş olduğunu öğrenir. Sumru’nun da üvey annesi olduğunu kendisinden saklaması ve kayıp olan kardeşi için şikayet ettikleri Sumru’nun olması ve bu gerçeği Azra’nın saklaması Feride hanımı üzer.

Cenk ve Sumru Azra’nın  üzerine konuşmaları ile gidince Feride hanım buna dayanamaz ve fenalaşır. odasına götürür Cenk ve arkadaşı. bu arada da Cenk’in annesi mirasa konan Azra yı evde istemez ve evden kovar. Azra Feride hanım ile konuşmadan gitmeyeceğini söyleyerek bekler. Feride hanım Azra’nın kendisi ile konuşmadan gitmeyeceğini bilmektedir. kovulduğunu duyunca çok üzülür.

Kısaca özet geçtikten sonra gelelim şimdi 10. Bölümde 30 Eylül akşamı yayınlanacak dizide yaşanacak olanlara, Fragmanda yer alan konulara.

Feride hanımın gelini, mirasını Azra’ya bırakan Feride Hanımın akıl sağlığının yerinde olmadığını söyleyerek akıl hastanesine yatsın istiyor, bu sayede mirası aklı başında bir karar vermeyerek Azra ya bıraktığını iddia edip mirasın Azra ya kalmasını engelleyecek. Torunu Cenk de buna izin vermemek için annesine karşı çıkıyor.

Feride hanım ise, vasiyeti yazmış birisi olarak ameliyat için hazırlık yapıyor. şirkette sağ kolu olarak gördüğü kişi ise Feride hanımı sırtından vurarak Feride hanımın gelini ile iş birliği yaparak Feride hanımı evden ve şirketten uzaklaştırıyor yerine de gelini geçiyor. Cenk de bütün bunlara çok üzülüyor, engellemek istiyor ama elinden bir şey gelmiyor.

Azra dan da babaannesinin hastalığını öğreniyor ve bunu sakladığı için Azra ya kızıyor.

evin en küçük torunu ise okuldan bir süre uzak kalmıştı, kız arkadaşı ile tedavi gördükten sonra okula döndü ve arkadaşları ile sorunlar yaşamaya başladı. Cansu hem öğretmeni hemde abisinin kız arkadaşı olunca okulda arkadaşları bundan rahatsız oldular ve kavga çıktı.

Mert ise, ona bakan kişi tarafından  parka ve piyona dersine götürüldü.  Mert Sumru ile derste iken telefonda konuştu.

“Aslı ”

Elimi Bırakma 10. Bölüm Fragmanı

Elimi Bırakma 10. Bölüm 2. Fragman

 

Elimi Bırakma 10. Bölüm Ön İzleme

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Elimi Bırakma 10. Bölüm Fragmanı 30 Eylül 2018” üzerine 4 yorum

 1. aslı dedi ki:

  Teşekkür ederim arkadaşlar iyi akşamlar görüşürüz.

 2. xanim dedi ki:

  hayirli aksamlar aslim canim arkadasim nasilsin ozetler muhtesem olmus eline yureyine saglik birtanem

 3. Gozel dedi ki:

  Ellerine saglyk Aslim

 4. K.Azeri. dedi ki:

  Hayirli ak$amlar Aslim. nasilsin?ellerine saglik canim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.