Elif Yeni Sezon Başlama Tarihi Elif 2018 2019 Sezonu Ne Zaman Başlayacak ?

Kanal 7’nin her yaştan izleyici tarafından ilgiyle takip edilen günlük dizisi Elif sezon finaline yaklaştı. Dizi yeni sezonda da Kanal 7 ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya devam edecek. 755 bölümü geride bırakan dizi 15 haziran günü yapacağı sezon finalinin ardından 3 ay yayına ara verecek. Son günlerde reytingler istenildiği gibi gitmese de 4. sezon için Kanal 7 ekibinden onay olmakta zorluk çekmemiş ve 4. sezon senaryosu şekillenmeye başlamştı.

Elif Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak ? 2018 – 2019 Sezonu

Elif dizisinin yeni sezon başlangıç tarihi henüz açıklanmadı. Fakat dizi daha önceki sezon başlangılarını Eylül ayının ortalarına denk gelen Pazartesi günleri yapıyor. Özel bir durum oluşmadığı taktirde Elif 4. sezona 17 Eylül Pazartesi günü başlayacak. Dizi ekibi Elif dizisin hedefinin 1.000 bölüm olduğunu açıklamıştı. Bakalım dizi bu hedefine ulaşabilecek  mi ?

Kanal 7 son dönemlerde yayınladığı Hint dizilerinden büyük başarı elde etti. Bu nedenle Kanal 7 yönetimi yeni Hint dizileri ile de anlaşma sağladı ve yeni yayın dönemnde bu dizileri ekrana getirmek için dublaj çalışmalarına başlamış durumda. Bunun dışın Kore dizilerindeki uyarlamalar da ülkemizde başarılı olduğu için Kanal 7 bazı Kore dizilerini orjinal haliyle ekrana getirme kararı aldı.

Elif dizisi ve Kanal 7 yayınlanacak diğer dizlerle ilgili tüm gelişmeleri sitemizden takip edebilir siniz. Yeni sezonda da Elif dizinin özetlerini sizlerle paylaşmaya deavam edeceğiz.

dizibilgi google play

Elif Yeni Sezon Başlama Tarihi Elif 2018 2019 Sezonu Ne Zaman Başlayacak ? (8 Yorum)

  1. ELİF DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLAYIR BAŞLASIN AMA REYHANLA BAŞLASIN REYHAN ELİF DİZİSİN GÖZELİKİ İDİ KEREM REYHAN RASTLAŞMASI YADIMDAN CIKMIR KAŞ BU SEZONDA SONRA REYHANI ABİLERİ KAVALAYIP KEREMİN MAŞINA TEREF KACIRDARDI KEREM YENİDEN REYHANLA BİRLİKDE OLARDI DİZİ GÖZEL BAŞLAYARDI SÜRAYYE OBRAZIN HOŞDAMIRAM SANKİ AŞK ZEİF SEVGİ UZAKDI REYHAN BU OBRAZA BİÇİLMİŞ BİR KOMTANDI KEREM AŞK REYHAN DİZİDE AŞK HİS OLUNUR❤️KEREM❤️❤️❤️❤️REYHAN❤️

    • Bu talebinizi yapımcı özkan bey ve yönetmen betül hanıma dmden msj olarak iletin instagram hesabınız varsa onların instagram hesaplarına mesaj çekin belki çağlayı tekrar diziye dahil ederler instagram hesapları @ozkankam @[email protected]