Elif Dizisi Neden Final Yapıyor? 10 Haziran 2019 940. Bölüm Final Bölümünde Neler Olacak?

Kanal 7’nin uzun soluklu dizisi Elif 940. bölümü ile 10 Haziran 2019 Pazartesi akşamı son kez izleyici karşısına çıkacak. Beş yıldır Kanal 7 ekranlarından izleyici karşısına çıkan Elif son bölümü ile izleyicisiyle buluşuyor. 

Yönetmen: Betül Durmuş, Ece Tahtalıoğlu
Yardımcı Yönetmen: Emre Bahadır
Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz
Görüntü Yönetmeni: Mustafa Karakuş, Faruk Harmanya
Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can, Berna Keskin, Nur Gürkan, Seyda Bayram, Özlem Savaş, Fatih Ayhan, Hasan Denizyaran, Cem Kılıç, Ece Baliç, Selim Aygün, Parla Şenol, Yıldız Asyalı, Uğur Özbağı, Canberk Kuzu, Melis Koç, Burcu Karakaya, Ömer Faruk Çalışkan, Yargı Eylem Ferzan, Betül Dikyol, Berkan Oral.

MELEK VE ELİF’İN ZORLUKLARLA MÜCADELESİ…

Dört sezon boyunca ekranlarda fırtınalar estiren Elif beşinci sezonuyla izleyicisine veda ediyor. Küçük bir kızın hayatta kalma mücadelesinin anlatıldığı Elif  5. Sezon 940. bölüm 10 Haziran 2019 Pazartesi akşamı son kez ekranlarda olacak.

Küçük Elif ve annesinin yaşadıklarıyla izleyicilerin içini ısıtan Elif final bölümü ile sevenlerine soluksuz dakikalar yaşatacak.

Elif Dizisi 940. Bölüm – FİNAL BÖLÜMÜ NELER OLACAK?

Kerem Mahir’in Kıymet’in oğlu olduğunu öğrenince büyük bir şok yaşar. Bu durumu kabullenemeyen Kerem Mahir İle kavga eder. Hışımla Kıymet’in yanına giden Kerem onunla yüzleşmek ister. Mahir Kıymet’i arayarak bir an önce konağı terk etmesini söyler. Gözü dönen Kıymet eline aile yadigarı silahı alarak Melek’i etkisiz hale getirir ve Macide’yi depoya götürür.

Konağa gelen Kerem annesinin çığlıklarını duyar ve soluğu depoda alır. Mahir kötü bir şeylerin olacağını düşünerek polise haber verir. Elif ise polislerin geldiğini görüp korkarak evden kaçar. Elif çaresizce sokaklarda dolaşırken bir anda bir araç yanında durur ve ona bir el uzanır.

Kıymet ise Kerem ve Macide ile depoda yüzleşir. Tüm yaptıklarının geçmişin intikamı olduğunu söyleyen Kıymet’in silahı ateş alır. Beş yıldır izleyicilerini soluk soluğa bırakan Elif kahramanlarını neler bekliyor?

Ekranların uzun soluklu dizisi Elif gerilim ve heyecan dolu son bölümü ile 10 Haziran Pazartesi akşamı 20:50’de Kanal 7’de

Elif Dizisi Neden Final Yapıyor?

Yayınlandığı ilk günden itibaren 5 sezondur ekranlarda olan Elif dizisi finale geldi. Elif dizisinin final yapma sebeplerinden birisi reytinglerin düşmesi. İkinci sebebi Kanal 7 de Yemin dizisinin başlamış olması ve Elif dizisine göre seyircinin Yemin dizisini tercih etmesi. 3. Sebep ise senaryonun bir noktada tıkanıp kalması hep aynı konuların kısır döngü içinde tekrar etmesi.

Dolayısı ile seyirci artık tekrar eden bir senaryo görmek istemiyor ekranlarda, bu sebeple kan kaybeden reytingleri düşen dizi yeni başlayan ve sevilen Yemin dizisi karşısında final yapma kararı aldı diye düşünüyoruz, siz seyirciler bu konuda ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi paylaşır mısınız?

ELİF DİZİSİ 940. BÖLÜM FİNAL FRAGMANI

dizibilgi google play

Elif Dizisi Neden Final Yapıyor? 10 Haziran 2019 940. Bölüm Final Bölümünde Neler Olacak? (5 Yorum)

  1. Elif dizisinin bitmesini istemiyoruz reytingler düşmüş olabilir özlem savaşın dizide yaptığı kötülükler yani kıymetin kötülük yapan biri değilde iyilik yapan koruyucu bir rol verseydiniz keşke dizide yaşananlar meleğin ve elifin yaşadıkları izleyicinin psikolojisini çok bozdu bende çok üzülüyordum bu yüzden reytinglerin düşmesi normal

    • Sizden rica ediyoruz 6 sezonu tekrar çekmenizi istiyoruz dizinin aniden final yapması çok üzdü bizi ailece izliyorduk lütfen yılmadan devam etmenizi iztiyoruz umarım bize Eylül de sürpriz yaparsınız inşallah merak ile bekliyoruz lütfen