Elif Dizisi Yunus Kimdir ? (Cenay Türksever) Kaç Yaşında Sevgilisi Var mı

Burak 12 Eyl 2017 Elif  0

4. sezon olarak ekranlara gelmeye hazırlanan Elif dizisi için çok az bir zaman kaldı. İsabella Damla Güvenilir, Emre Kıvılcım, Selin Sezgin, Aysun Güven, Cemre Melis Çınar, Gülçin Tunçok, Dilara Uzer, Hakan Bozyiğit, Hasan Ballıktaş, Batuhan Soncul, Derya Şen, Beril Ada Yeşil, Umut Ölçer, Gürhan Gülbahar, Pelin Çalışkanoğlu, Sinem Akman, Deniz İrem , Asuman Kostak, Efsun Akkurt, Müge Esmeray, Umut Özkan, Merve Kayaalp, Esra Öztop, Emre Çaltılı, Serhat Üstündağ gibi oyuncuların yanı sıra Dizinin yeni gelen oyuncularla daha da fazla izlenmesi hedefleniyor. 

Diziye son olarak dahil edilen Cenay Türksever Yunus rolünü oynayacak. Diziye ayrıca Reyhan karakteri ile Çağla Şimşek dahil oldu.

Cenay Türksever Kimdir ?

Uzun yıllardan beri modellik yapan Cenay Türksever Elif dizisine dahil oldu.Dizide Cenay Yunus rolünü oynayacak. Cenay Türksever ile ilgili yaptığımız araştırmalarda herhangi bir bilgiye rastlayamadık. Kendisiyle ilgili yeni bilgilere ulaşırsak sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Yunus Durgın sakin ve kuralları olan bir adam. Yunus kendi iç dünyasında yaşayan ve kendi dünyasına kimseyi kabul etmeyen bir adam. Öfkesini yada mutluluğunu gözleri ile ifade eden bir adam. 

Cenay Türksever İnstagram

https://www.instagram.com/cenayturksever/

Elif Dizisi  4. Sezon Fragmanı

Elif Dizisi Neden Final Yapıyor? 10 Haziran 2019 940. Bölüm Final Bölümünde Neler Olacak?
TÜRK OYUNCULAR PERU’DA YARIŞIYOR
Elif Dizisi Hümeyra (Berna Keskin) Kimdir ?
Elif Dizisi Elif’in Kolu Neden Kırıldı ? Isabella Damla Kolunu Kırdı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.