Elif Dizisi Hümeyra (Berna Keskin) Kimdir ?

Burak 02 Oca 2019 Elif  0

Ekranların tartışmasız en sevilen günlük dizisi Elif oyuncu kadrosunu da güçlendirmeye devam ediyor. Diziye son olarak Hümeyra rolünü canlandırmak üzere Berna Keskin dahil oldu. Peki Hümeyra nasıl bir karakter ? Berna Keskin kimdir ? Merak edenler için detaylar haberimizde.

Elif Hümeyra Kim ? Yaşı Boyu Biyografisi,

Elif dizisinde Hümeyra Haktanır Holding’in yönetimini ele geçirmeye çalışan hırslı bir kadındır. Haktanır Holding yönetim kuruluna üye olan ve şirketi tek başına yönetmek isteyen Hümeyra, Macide Hanım’dan kalan hisseleri üzerine almıştır. Fakat bununla yetinemeyen Hümeyra kalan hisseleri de kendi üzerine alma peşindedir.

Kıymet ile birlikte oynadıkları oyun ileKerem’i ceza evine göndermek ve Haktanır Holding’i ele geçirmeyi amaçlarlar. Acaba yaptıkları plan başarılı olacakmı yoksa gerçekler ortaya dökülerek kazdıkları kuyuya kendileri mi düşecek bekleyip göreceğiz. Peki Hümeyra karakterini canlandıran Berna Keskin kimdir yakından tanıyalım.

Berna Keskin Kimdir ?

1 Ocak 1987 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Sadri Alışık Kültür Merkezi ve 35,5 Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimleri almıştır. Acil Aşk Aranıyor, Kiraz Mevsimi ve Kardeş Payı dizilerinde rol alan oyuncu Elif dizisinde Hümeyra karakterine hayat vermektedir. Kamera önü oyunculuğunun yanı sıra tiyatro oyunlarında da yer almışır. Abdullah Şahin Nokta Tiyatrosun’da çalışmıştır. Ayrıca birkaç reklam filmi ve klipte de yer almıştır.

Elif Dizisi Neden Final Yapıyor? 10 Haziran 2019 940. Bölüm Final Bölümünde Neler Olacak?
TÜRK OYUNCULAR PERU’DA YARIŞIYOR
Elif Dizisi Elif’in Kolu Neden Kırıldı ? Isabella Damla Kolunu Kırdı
Elif Dizisi 2018 2019 Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyucular

“Elif Dizisi Hümeyra (Berna Keskin) Kimdir ?” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    si famlila de Google cvm cerra si feliz baby hijo si 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.