Elif Dizisi Elif’in Kolu Neden Kırıldı ? Isabella Damla Kolunu Kırdı

Ekranların sevilen günlük dizisi Elif”in başrol oyuncusu Isabell Damla Güvenilir kolunu kırdı. Diziye kırık kolu ile devam edecek olan oyuncunun kolu neden kırıldı ? Diziye devam edecek mi ? Merak edenler için hazırladık.

Elif Dizisi Elif’in Kolu Neden Kırıldı ? Isabella Damla Gerçekte Kolunu Kırdı mı ?

Hafta içi her gün Kanal 7 ekranlarında yer alan Elif dizisinde 5. sezon çekimleri tüm hızıyla devam ederken dizinin setinden üzücü bir haber geldi. Dizide Elif’i canlandıran Isabella Damla Güvenilir’in kolu kırıldı. Haberi duyanlar oyuncunun diziye ara vereceğini düşünürken bir sürprizle karşılaştılar.

Okulda geçirdiği talihsiz bir kaza sonrası kolu kırılan oyuncu sete gelmeye devam ediyor. Okul hayatına da devam eden Isabella arkadaşları ile oynadığı esnada düşerek kolunu kırdı. Kolu alçıya alınan minik oyuncu için senaryoya eklemeler yapılarak diziye devam etmesi sağlanacak. Setlere alçılı kolu ile gelmeye devam eden Isabella Damla çekimlere aksatmadan devam ediyor. İlerleyen bölümlerde Isabella’nın kolu senaryo gereği kırılacak ve bir süre dizi bu şekilde devam edecek.

dizibilgi google play

Elif Dizisi Elif’in Kolu Neden Kırıldı ? Isabella Damla Kolunu Kırdı (1 Yorum)

  1. SALAK GEBER İYİKİ KOLUN KIRILMIŞ BİDE ÇOK GICIKSIN KEŞKE KOLUNDA DEĞİLDE ÖLSEYMİŞSİN SALAKKKKKK MANYAK