Elif Dizisi Başrol Elif (Isebella Damla Güvenilir) Kimidir ? İsmi Neden Isabella ?

Burak 02 Eyl 2018 Elif  0

Elif Dizisi Başrol Elif (Isebella Damla Güvenilir) Kimidir ? İsmi Neden Isabella ?

Kanal 7’nin belkide en sürpriz dizisi Elif başarısını katlayarak ilerlemeye devam ediyor. Dizinin başrolünde yer alan ve henüz 4.5 yaşında diziye dahil olan Isabella Damla Güvenilir 4 sezondur dizide yer aloyor ve en zor rollerin bile altından kalkmayı başarıyor. Bizler de merak edenler için Isabella Damla’nın biyografisini, isminin neden Isabella olduğunu sizler için araştırdık.

Isabella Damla Güvenilir Kimdir ? Yaşı Biyografisi İsminin Anlamı

18 Ocak 2009 yılında Ameirka’nın New York şehirnde dünyaya gelmiştir. Annesi Trabzonlu, babası ise Arnavut göçmenidir. Amerikan vatandaşlığı da bulunduğu için ailesi hem Isabella hem de Damla isimlerini vermiştir. Minik oyuncunun bir de ablası vardır.

 

Ailesiile birlikte 6 ay Amerika’da 6 ay Türkiye’de yaşamakta iken katıldığıbir düğünde saçları ve güzelliğiile bir prodüktör akrabasının dikkatini çekmiştir.Bu kişi Isabella’nın ablasından bir kaç fotoğrafını kendisine göndermesini ister. Bu sırada Green yapım çoktan Elif dizisinin çekimlerine başlamıştır fakat Elif’i canlandıran oyuncu diziden ayrılmıştır. Yeni bir oyuncu arayışına giren Green yapım Isabella’nın fotoğraflarına ulaşır. Daha sonra yapılan deneme çekimlerinde de başarılı olunca Isabella Damla Güvenilir’in ekran macerası da başlamışolur.

Isabella oyunculuğa profesyonel olarak devam etmek ve konservatuar okumak istediğini belirtmiştir. Ayrıca derslerinde de oldukça başarlıdır. Boş zamanlarında sinema filmi izlemek ve çizim yapmaktan hoşlanmaktadır. Oyuncunun ” Pokito” isimli bir de youtube kanalı bulunmaktadır.

Isabella Damla Güvenilir Youtube Kanalı Pokito’dan Bir Video

Elif Dizisi Neden Final Yapıyor? 10 Haziran 2019 940. Bölüm Final Bölümünde Neler Olacak?
TÜRK OYUNCULAR PERU’DA YARIŞIYOR
Elif Dizisi Hümeyra (Berna Keskin) Kimdir ?
Elif Dizisi Elif’in Kolu Neden Kırıldı ? Isabella Damla Kolunu Kırdı

“Elif Dizisi Başrol Elif (Isebella Damla Güvenilir) Kimidir ? İsmi Neden Isabella ?” üzerine 3 yorum

  1. Damla dedi ki:

    Zamanla umarım daha başarılı olacaktır. Yolu açık olsun.

  2. Anonim dedi ki:

    bu film supper isabella damla harika

  3. Sarwara dedi ki:

    isabella seni cok seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir