Elif 836 – 840. Bölüm Özeti 7 – 11 Ocak 2019 Fragmanı

Kanal 7’nin günlük dizisi Elif’te heyecan tüm hızıyla devam ediyor. İşte dizide bu hafta yaşanacaklar.

Elif 837. Bölüm Özeti 8 Ocak 2019 da Neler Yaşanacak ?

Macide uçurum kenarında ölümün kıyısındadır. Tam duyduğu seslerin epşinden giderek uçurumdan düşmek üzereyken bir el onu yakalar. Mahir Annesinin ezeli düşmanı olan Macide’yi ölümden kurtarmıştır. Macide ile Kıymet yaşananlardan kimseye bahsetmemek hususunda anlaşırlar.

Bu sırada Alev, Şafak’ın Jülide’ye aldığı yüzüğü bulur ve sinsi bir plan yapar. Yüzüğü takar ve Jülide’nin yanına gider. Yüzüğü tanıyan Jülide bunun benzer bir yüzük olduğuna kendini inandırmaya çalışır. Ancak bu esnada bir müşteri dükkana girer ve Leman’ın mahallede yaydığı dedikodudan bahseder. Adeta şok olan Jülide’nin ne yapacağı merak konusudurç

Elif 836. Bölüm Özeti 7 Ocak 2019 da Neler Yaşanacak ?

Macide’nin hastalığı Kıymet’i verdiği ilaçlar ve stres nedeniyle ilerlemektedir. Gece gördüğü bir kabustan sonra bilinci kapalı bir şekilde dışarı çıkmıştır. Bir uçurum kenarına yaklaşan Macide’nin akıbeti merak konusudur. Elif 7 Ocak 2019 Özeti Devam ediyor.

Melek, Macide’nin hastalığının ilerlemesinin bilicindedir. Artık zaamn kaybetmeden bu duruma el atması ve birleri ile paylaşması gerektğini düşünmektedir. Hümeyra ile bu konuyu paylaşmak istese de Macide son anda buna engel olacaktır.

Macide rahatsızlandığı bir anda gördüğü rüya nedeniyle evden dışarı çıkar. Kıymet bunu görünce hemen onun peşinden gider. Macide bir uçurum kenarına gelmiştir. Acaba bu durumdan kurtulabilecek midir ?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Elif 654. Bölüm Özeti 25 Ocak Perşembe Neler Yaşanacak Fragmanı