Elif 833. Bölüm Özeti 2 Ocak 2019 Çarşamba Fragmanı

Kanal 7 nin günlük dizisi Elif’te heyecan tüm hızıyla sürüyor. Elif’in bu akşam yayınlanancak bölümünde Kıymet, Mahir’in yaptıklarından dolayı pişman olduğunu anlayacak ve önlemini alacak. Rana ise Kerem’in yokluğunda şirketi ele geçirmeye çalışacaktır. Ancak beklenmedik bir isim kendisine engel olacak.

Taşkın göz altına alınır ve sorgusunda Kıymet’in talimat vermesi üzerine kaçakçılık işini kendisine Kerem’in yaptırdığını söyler. Bu durum Haktanır ailesini derinden sarsacaktır. Hümeyra bunu yapan kişinin Tarık olduğunu tahmin etmektedir ve Kerem ile görüşmek üzere hapishaneye gitmeyi düşünür. Fakat Levent kendisine en gel olacaktır.

Melek, Kıymet’in davranışlarından dolayı huzursuz olur ve Macide’yi korumak üzere Elif’i de alarak konağa yerleşme kararı alır. Mahir annesinin nasıl böyle şeyler yaptığına anlam veremez ve Kerem’i kurtaramadığı için büyük üzüntü duyar. Rana ise Kerem’in yokluğundan istifade ederek holding yönetimini ele geçirmeyi planlamaktadır fakat hiç ummadığı bir şahıs tekerine çomak sokacaktır. Bu kişinin kim olduğu merak konusudur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Elif 640. Bölüm Özeti 5 Ocak Cuma Yaşanacaklar Fragmanı