Elif 832. Bölüm Özeti 1 Ocak 2019 Salı Fragmanı

Elif dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Elif bir kez daha rüyasında Kerem’i görür ve mutlu bir şekilde uyanır. Rüyayı hemen Melek’e anlatır. Bu esnada Emirhan’da Şafak ile beraberdir ve Şafak ona hasta çorbası içirmektedir. Emrhan’ın annesi ile konuşmaya niyeti yoktur. Kıymet, Kerem’in ceza evine girdiği haberini alınca çok sevinir.

Melek ise Macit’in bu haberi görerek üzülmesinden korkmaktadır. Kıymet, Melek’e laf sokarak aile içerisindeki işlere karışmamasını ister. Macide’nin gazede haberlerini okumasını istemektedir. Melek bu durumdan rahatsız olur. Aslı ise Kerem’in durumu ile ilgili müşterilere bilgi vermektedir ve endişelenecek bir durum olmadığını söyler.

Holding oldukça zor durumda kalmıştır. Öte yandan Rana bu durumu fırsat bilerek bir toplantı ayarlar ve bu krizi fırsta çevirmeye çalışır. Herkese bir teklif sunar fakat sunduğu bu teklif uygulandığı taktirde Haktanır Holdin’in bir daha eski günlerine dönme ihtimali yoktur. Neyseki iyi haber gelir ve herkes Kerem’in dönüşünü beklemeye başlar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Elif 624. Bölüm Özeti 14 Aralık Perşembe Fragmanı