Elif 816. 817. Bölüm Özeti 10 – 11 Aralık Fragmanı

Kanal 7’nin sevilen dizisi Elif’te heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Elif dizisi 816. Bölümü ile 10 Aralık Pazartesi günü ekranlarda olacak. Elif dizisinde 816. Bölüm fragmanı Pazar akşamı ekranlarda olacak. 817. Bölüm fragmanı ise Pazartesi akşamı yayınlanacak. Sİzleri daha fazla bekletmeden özetlere geçelim.

Elif 816. 817. Bölüm Özeti 10 – 11 Aralık Tüyoları

Elif dizisinde son olarak Macide gelen telefonda Elif’i tanımıştır. Melek uzun bir aradan sonra Elif’ten haber almanın mutluluğunu yaşamaktadır. Fakat Elif ve Melek için gelecek günler pek de parlak değildir. Elif ve Melek’i bekleyen tehlikenin ne olduğu merak konusudur. Öte yandan Aslı ve Kerem birbirlerine daha da yakın olmak için gelenhiç bir fırsatı kaçırmamaktadırlar. Fakat Parla’da Kerem’i yakınında tutmak için elinden geleni ardına koymayacaktır.

Bİlindiği üzere son bölümde Şafak vedalaşmak üzere Jülide’nin yanına gitmişti. Bu esnada Macide Serçe zannettiği Melek’i evine alır. Bakalım Macide yanına aldığı kişinin Serçe olmadığını ne zaman anlayacak bekleyip göreceğiz.

Tufan, Jülide’ye acı çektirmek için Emirhan’ı evine göndermemektedir. Jülide merak içinde Leman’ın yanına koşar. Acaba Şafak, Emirhan’ın kaybolduğunu öğrenecek midir ? Macide, Yusuf hakkındaki gerçekleri Melek’e üzeri kapalı şekilde anlatmaya çalışır. Aradığı insanın karşısında olduğundan habersiz ölen yeğeninin eşine ulaşmak için uğraştığını söyler.

Bu sırada Jülide, Emirhan ile barışmak üzere gösterişli bir sofra kurar ve beklemeye başlar. Fakat Emirhan sana sürprizim var diyen babasının yanına gitmiştir. Jülide oğlu için endişelenmektedir ve Leman’dan yardım almaya karar verir. Gitmek için hazırlaık yapan Şafak acaba Emirhan’ın kaybolduğunu öğrenecek midir ?

Tufan ağzından kaçırdığı sözler ile Jülide’nin Şafak’tan hoşlandığını söyler.  Jülide çok sinilenir ve ona bir ders vermeye karar verir. Şafak, Jülide ile vedalaşmak için gelir. Öte yandan Levent ile Hümeyra uzak kalmak için çabalarlar fakat başarısız olurlar. Macide Serçe zannettiği Melek’i konağa davet eder ve onunla kimseyle paylaşmadığı bir sırrı paylaşır. Acaba Melek Macide’nin lendisini aradığını öğrenecek midir ?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Elif 652. Bölüm Özeti 23 Ocak Salı Neler Yaşanacak Fragmanı

Elif dizisi ile ilgili yeni tüyolar geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Yorumlarınızı belirtmeyi lütfen unutmayın. İyi Seyirler.