Elif 780. Bölüm Özeti 19 Ekim Cuma Fragmanı # Melek bir pastane ile anlaşır.

Okul müdürü Elif’in hala okula devam ettiğini anlayınca Aslı’yı istifaya zorlar. Aslı Müdür ile konuşur ancak Müdür ikna olmaz. Çaresiz kalan Aslı okuldan istemeyerek de olsa ayrılır.
Artık okula devam edemeyeceğini, müsamerede şiir okuyamayacağını Aslı öğretmeninden öğrenen Elif’in morali çok bozulur. Aslı onu teselli etmeye çalışır. Bu esnada Elif’in üzüntüsünün çok daha derin olduğunu anlar.
İşsiz kalan Aslı, Elif’in okula devam etmesi için bir kaç arkadaşı ile telefonda konuşur ancak olumlu yanıt alamaz. Aslı, gazetedeki iş ilanlarına bakmaya karar verir ve orada bir ilan dikkatini çeker.
İlanı veren Haktanır holdingin sahibidir. Haktanır eğitim vakfı olarak maddi imkanı olmayan ve kız çocuklarına, anlaşmalı olduğu özel okullarda okuma imkanı sunmaktadır. Bu ilanı görür görmez hemen aklına Elif gelir. Bu sayede gördüğü rüya gerçeğe dönüşmek üzere olan Hümeyra’nın annesi mutludur.
Şafak Jülide’nin ayrılık kararını duyduğundan beri perişandır. Jülide’nin neden böyle karar verdiğine akıl erdiremeyen Şafak ayrılığın gerçek sebebinin peşine düşer. Öte yandan Melek, kurabiyeleri sattığı bakkal aracılığıyla bir pastane sahibiyle tanışır ve pastane için hamur işi yapmaya başlar.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Elif 703. Bölüm Özeti 4 Nisan Çarşamba Tüyoları Fragmanı

Elif 780. Bölüm Özeti 19 Ekim Cuma Fragmanı # Melek bir pastane ile anlaşır. (1 Yorum)

  1. 😀 ❤ 🙂 ♥ 😛 ☺ ☕ 😉 😉 😀 😉 (: 🙂 😛 🙂 ;D :/ <3 😮 😮 ;P 😐 :S :-S ;S 🙁 🙁 :-\ ;O) :'( ): :-/ :-() ☝ ✊ ✋ ✌ ❤ ⚽ ⚾ ♦ ♥ ♣ ♠ ✂✒ ✉ ✏ ☎ ✈ ⛔ ⭕ ⛽ ⛺ ⛵ ⛳ ⛲ ⛪ ⚓ ♨ ⭕⛅❗❕❔❓‼⁉☑✅✔❌❎➕➖✖➗©®™,⛎⛎♓ ♌♊⬅⚪. ▶▫⚫↪Ⓜ p⏰⌚