Elif 776. Bölüm Özeti 15 Ekim Pazartesi Fragmanı # Jülide Şafak ile Evlenmekten Vazgeçer

Mahir Rana ile ortak olarak çalışıp, kaleyi içten fethedip büyük yıkım yaratmayı planlıyorlar. Planları da çok güzel işliyor. Haktanır ailesinin zarar görmesini isteyen sadece Rana değil. Mahir ve Mahir’in annesi de vardır. Mahir konağa yemeğe geldiğinde ailenin büyük sevgisini kazanır. Mahir’in annesi Kıymet oğlunu karşısında görünce oyun bozulmasın diye sesini çıkarmaz ancak, yemekte ara verip mutfağa geçme bahanesi ile masadan kalkar. Mahir de arkasından lavaboya gider ve annesi oğlunu kolundan çekip konuşurlar. Anne oğulun planları istedikleri gibi işlemektedir.

Melek çalıştığı iş yerinde onca işittiği sözlerden sonra işi bırakarak ayrılır.  Elif annesinin işten ayrıldığını öğrenince çok üzülür. Jülide Şafak tan aldığı evlilik teklifine çok sevinir mutlu olur. Ancak bir süre sonra bu teklifi kabul etmez. Sebebi eski kocasının onu Şafak ile görmüş olması ve evlenmelerini istemiyor olması. Tufan Jülide yi evlenmemesi için tehdit eder. Jülide tehditlerden korkar ve Şafak’ın evlenme teklifi kabul etmez.  Şafak da Jülide’nin evlenmekten vazgeçtiğini öğrenince büyük şok yaşar. Jülide ile konuşmak isteyen Şafak bir süre jülide ye ulaşamaz. Bir şekilde Jülide ye ulaşan Şafak’ı Jülide ile konuşmak ister. Bu konuşma nasıl geçecektir?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Elif 640. Bölüm Özeti 5 Ocak Cuma Yaşanacaklar Fragmanı

Elif 776. Bölüm Özeti 15 Ekim Pazartesi Fragmanı # Jülide Şafak ile Evlenmekten Vazgeçer (135 Yorum)

  1. Buarada Aygül sana kırgın filan değil onun bazı yorumları çıkmıyor bazılarında yarım gün sonra çıkıyor bana geçen gün öyle demişti banada o sitede de yaz demişdi garibim bu sitelere giremiyor

  2. Sana demişdim dimi biz asla eskisi gibi olamıyacaz dostluğumuza kaldığımız yerden devam edemiyecez