Elif 773. Bölüm Özeti 10 Ekim Çarşamba Fragmanı # Melek Tarık’ın İzlerini Bulduğunu Düşünür ve Elif ile Kaçar. Melek Üstün Kayıtlarda Ölüdür.

Kanal 7 de hafta içi her akşam saat 20. 00 de yayınlanan Elif dizisinde heyecan devam ediyor.
Elif okul çıkışı öğretmeni ile eve dönerken öğretmen Aslı anahtarını bulamaz ve Melek de iş çıkışı eve giderken yolda karşılaşırlar. Elif’in ve annesinin ısrarı ile Aslı ya Melek’in anahtarı vermesi ile Aslı Melek’in evine geçer. Melek de kızı Elif ile çarşıya alışverişe giderler. Bir şey olur ve eve dönerler, eve geldiklerinde kapıda bir adam vardır. Aslı ya sorular sormaktadır. Melek bu adamın Tarık’ın adamı olduğunu, Tarık’ın izlerini bulduğunu düşünür. Eve geçmeden Elif ile oradan uzaklaşırlar.
Artık eve dönemeyeceğini düşünen Melek kalacak bir yer arar. Kızı ile Melek’i arayan adam ise Aslı’nın peşini bırakmaz ve onların yerini öğrenmeye çalışır. Melek ve Elif’in geçmiş hikayesini bilmeyen Aslı onlar hakkında bilgi vermekten çekinir. Kendisi bir araştırma yapar ve Melek’in yani Melek Üstün’ün kayıtlarda ölü olduğunu öğrenir.   Hümeyra ise kendisi yüzünden holdingin işlerinin berbat olmasını istemez ve Rana’nın iş dolayısıyla yeniden hayatlarına girmesi ihtimaline karşı önlem alır. Rana ile yüzleşen Hümeyra,  önce kocamın medresi, sonra doğmamış bebeğimin katili, şimdi de süper dolandırıcı, görmeyeli baya ilerlemişsin der. Kerem’den iş anlaşmasını Rana ile birlikte imzalamasını ister. Kerem ablasının isteğini yerine getirip Rana’nın yeniden hayatlarına dahil olmalarını göze alacak mıdır?
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Elif Dizisi Süreyya (Melisa Döngel) Kimdir ? Gerçek Adı Nedir ?# Kerem'in Yeni Sevgilisi