Elif 772. Bölüm Özeti 9 Ekim Salı Fragmanı # Melek’i Kim Arıyor?

Haktanır holdinge toplantının son anında gelip herkesin huzurunu kaçıran Rana, Hümeyra yı devre dışı bırakmayı başarmıştı şimdi ise aileye daha büyük bir depremi yaşatmak isteyen Rana Hümeyra’nın şirket hisselerini kendi üzerine geçirir. Kerem’in yeni yapacağı iş anlaşmasında söz sahibi olduğunu söyler.

Kerem de Rana yı holding işlerinden uzak tutmak için, yapmak üzere olduğu iş anlaşmasından vazgeçmeye karar verir. Hümeyra’nın şirkette olanlardan haberi olmaması için telefonda konuşan annesinin, Hümeyra ya zarar vermeden bu işi halledelim diye konuşmasını duyan Hümeyra, Kerem’in kendisini korumak için böyle bir karar aldığını öğrenir ve kendini suçlu hisseder. Hümeyra, Levent ile konuşur bu konuşma Hümeyra yı kendisine getirir. Rana ise Mahir ile daha önce konuştuğu için şimdi Mahir’in tarafını belirlemesini, Kerem’e karşı iş birliği yapmaya davet eder.

Melek ve Elif’i arayan gizemli kişi, elinde Melek’in resmi ile eve gelir, kapıyı Aslı açar. Aslı ya resmi göstererek, Serçe hanım burada oturmuyor mu diye sorar. Sonunda Melek ve Elif’in nerede yaşadığını öğrenen kişiye acaba Aslı, Melek ve Elif’in orada yaşayıp yaşamadığını söyleyecek midir? Melek de Elif ile eve gelir ve kapıda ki o adamı görür. Melek kendisini soran o kişiyi tanıyor mudur? Melek’i soran bu kişi kimdir?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Elif 774. Bölüm Özeti 11 Ekim Perşembe Fragmanı # Mahir Kimin Yanında Olacak?