Elif 770. Bölüm Özeti 5 Ekim Cuma Fragmanı # Aslı Melek’in Oturduğu Evi Kiralar

Elif annesi ile birlikte oturdukları evde ev sahibi yüzünden zor günler yaşarken, ev sahibi her fırsatta evden çıkmalarını söyler. Melek ev arar ama istediği gibi bir ev bulamaz. Akşam evde Melek ve Elif”in eşyaları topladığı anda ev sahibi bir kere daha eve gelir ve evi kiraya verdiğini söyleyerek biran önce evden çıkmalarını söyler. Melek de gece gece evi boşaltmayacağını sabah olunca evden gideceklerini söyler. Elif”in çok sevdiği Aslı ablası da onları ziyarete gelir. Ev sahibi ben sana evi boşalt diyorum sen misafir çağırıyorsun evine deyince, Aslı evin yeni sahibi kendisinin olduğunu söyler.

Melek oturduğu evin yeni kiracısının Aslı olduğunu öğrenince çok şaşırır.  Aslı ile Melek’in birbirini tanıdıklarını anlayan ev sahibi istediğini elde edemez. Böylece Aslı evi kiralayarak Elif ve annesini ev sahibinin baskılarından kurtarmış olur.

Haktanır Holding tekstil alanında faaliyet göstereceği için Kerem çok heyecanlıdır. Bunu bir toplantıyla şirkette duyurmak ister. Şirket hissedarlarından olan Macide ve Hümeyra da aylar sonra toplantıya katılmaya hazırlanır. Haktanır Ailesi, holdingdeki toplantıya katılır ama bütün aileyi büyük bir sürpriz beklemektedir. Toplantıya son anda gelen ve Hümeyra’yı hayrete düşüren kişi acaba kimdir?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Ah Kalbim 287. Bölüm Özeti 30 Aralık Tüyoları Fragmanı