Elif 761. Bölüm Özeti 24 Eylül Pazartesi Fragmanı # Melek İşten Çıkarılır

Elif 761. Bölüm Özeti 24 Eylül Pazartesi Neler Yaşanacak ?

Elif dizisinde yeni sezonda da heyecan kalığı yerden devam ediyor. Hafta finalinde Melek kızı Elif’in  okul alışverişini yapmak için hazırlanmaktadır. Avans almak için bekleyen Melek’i bir sürpriz beklemektedir. 24 Eylül Pazartesi  günü yaşanacaklara dair tüyoları Elif 24 Eylül Pazartesi günü yaşanacaklara dair tüyoları 761. Bölüm Özeti’n de sizler için hazırladık.

Elif 24 Eylül Pazartesi Özeti 761. Bölüm Fragmanı

Melek kızının okul alışverişini yapmak için avans almak amacıyla patronuyla konuşur. Ancak Melek patronundan avans almak yerine, işten çıkarıldığını öğrenir. Bütün hayalleri yıkılır. Maddi yönden zor durumda olan Melek iş aramaya başlar. Konakta ise; Kıymet hasta olduğunu söyleyerek Hümeyra ya kendini acındırır ve konakta kalmaya devam eder.

Teyzesinin hasta olmadığına inanan Hümeyra Teyzesinden habersiz onun hastalığı hakkında araştırma yapar. Teyzesinin hastalığının ne olduğunu öğrenmeye çalışan Hümeyra aldığı cevaplardan tatmin olmaz.

Kerem ablasının can güvenliği için herkesten gizli ona özel bir koruma tutar. Her şeyden habersiz olan Hümeyra hiç beklemediği bir anda büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kalır. Hümeyra’yı bekleyen kötü sürpriz acaba nedir?

Melek işten çıkarılır. Hümeyra ise teyzesinin çevirdiği oyunları anlamak isterken tehlikeli bir duruma düşer. Hümeyra bu tehlikeyi atlatabilecek midir?

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Aşk Peşinde Nerede Çekiliyor? Aşk Peşinde Hangi Köyde Çekiliyor?

Elif 761. Bölüm Özeti 24 Eylül Pazartesi Fragmanı # Melek İşten Çıkarılır (1 Yorum)