Elif 758. Bölüm Özeti 19 Eylül Çarşamba Fragmanı # Alev Amacına Ulaşabilecek mi ?

Elif 758. Bölüm Özeti 19 Eylül Çarşamba Neler Yaşanacak ?

Ekranların severek izlenilen günlük dizisi Elif’te heyecan devam ediyor. Jülide eski eşi Tufan tarafından rahatsız edilmektedir. Alev iseTufan’ın gerçek kimliğini öğrenmek için her yolu denemektedir. Alev’in amacına ulaşıp ulaşamayacağı ise büyük merak konusudur. 19 Eylül Çarşamba günü yaşaancaklara dair tüyoları Elif 758. Bölüm Özeti’nde sizler için hazıladık.

Elif 19 Eylül Özeti 758. Bölüm Tüyoları

Hümeyra, kendisini korumak için görevlendirilen Levent’in kalbini kırar ve konaktan ayrılmasına sebep olur. Fakat  Tarık tarafından gönderilen bir fotoğraf ümeyra’yı tedirgin edecektir. Kızının tehdit altında olmasından şüphelenen Macide, Levent’in konağa geri dönmesini istemektedir. Bunun için Levent’den özür dilese de Levent onun özrünü kabul etmeyecektir.

Öte yandan Jülide’nin eski kocası Tufan sürekli olarak onların etraflarında dolaşmaktadır. Tufan’ın gerçek kimliğinden bihaber olan Alev ise Tufan’ı sürekli olarak takip etmeye başlamıştır. Alev, Leman’ı da kışkırtarak Tufan’ı eve getirmeyi başarır. Alev’in Tufan ile ilgili gerçeği öğrenip öğrenemeyeceği ise merak konusudur. Elif yeni bölümüyle 19 Eylül Çarşamba akşamı Kanal 7’de…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Elif Dizisi Süreyya (Melisa Döngel) Kimdir ? Gerçek Adı Nedir ?# Kerem'in Yeni Sevgilisi