Elif 757. Bölüm Özeti 18 Eylül Salı Fragmanı # Kerem Süreyya’nın Hayaliyle Yaşar…

Elif 757. Bölüm Özeti 18 Eylül Salı Neler Yaşanacak ?

17 Eylül Pazartesi akşamı beşinci sezonuyla ekranlara merhaba diyen Elif dizisinde heyecan tüm hızıyla sürüyor. Kerem artık her saniye Süreyya’yı düşünmeye başlamıştır. Elif ise okula gideceği günü sabırsızlıkla beklemektedir. Fakat annesi Elif’in kimliği olmadığı için okula kaydettiremeyeceğini düşünmektedir. Acaba Melek Elif’i okula kaydettirebilecek mi ? 18 Eylül Salı akşamı yaşanacaklara dair tüyoları Elif 757. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Elif 18 Eylül Salı Özeti 757. Bölüm Fragmanı

Kerem, Parla’nın çevirdiği oyunun farkına varmış ve onun gerçek yüzünü görmüştür. Bu nedenle artık Parla ile evlenmekten vazgeçmiştir. Süreyya’nın gidişi sonrası büyük üzüntü yaşayan Kerem bunalıma girmiştir. Parla’nın ise halen konaktan ayrılmaya niyeti yoktur. Kerem’in acısını anlayışla karşılamaya gayret etse de Süreyya’yı çok kıskanmaktadır. Kerem, Süreyya’nın dönüşünü beklemektedir ve sürekli onun döneceğine inandığını söyler.

Öte yandan Elif annesine kavuşmuş ve onunla yeni bir hayata başlamışıtır. Okula başlayacağı günü ise sabırsızlıkla beklemektedir. Fakat kimlikleri olmadığı için Melek kara kara kızını nasıl okula yazdıracağını düşünmektedir. Ne olursa olsun Elif’i okula kaydettirmek isteyen Melek müdür ile konuşup onu ikna etmeyi dener. Acaba Melek kızını okula yazdırmayı başarabilecek midir ?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Elif 614. Bölüm Özeti 30 Kasım Perşembe Fragmanı

Elif 757. Bölüm Özeti 18 Eylül Salı Fragmanı # Kerem Süreyya’nın Hayaliyle Yaşar… (1 Yorum)