Elif 747. Bölüm Özeti 5 Haziran Salı Tüyoları

Elif 747. Bölüm Özeti 5 Haziran Salı Neler Yaşanacak ?

Kanal 7’nin sevilen günlük dizisi Elif’te sezon finali yaklaşırken önemli gelişmeler de peş peşe geliyor. Melek ve Elif nihayet birbirlerine kavuşurlar. Fakat Tarık’ın onları rahat brakmaya niyeti yoktur. 5 Haziran Salı günü yaşanacalara dair tüyoalrı Elif 747. Bölüm Özeti’nde sizler için hazıradık.

Elif 5 Haziran Özeti 747. Bölüm Tüyoları

Tarık Hümeyra’nın hisseleri ile birlikte kasayı boşaltarak Rana’nın evine yerleşir. Hümeyra konuşmak için Rana’nın evine gider faka burada beklemediği bir sürprizle karşılaşır. Tarık’ın konakta yaşadığını öğrenen Melek , Elif’i ondan korumak için oradan ayrılmaya karar verse de sonradan bu kararından vaz geçecektir. Macide kasanın bomboş olduğunu görünce neye uğradığını şaşırır.

Kasanın çalınması ve Mustafa’nın ortaklık işinde yer almamasının arkasında Tarık’ın olduğunu düşünür. Macide tüm bu yaşananları saklamaya uğraşsa da Hümeyra annesinin neler düşündüğünü anlar ve kocasını ona karşı savunur. Bu sırada Tarık yaptığı planı uygulamaya koymuştur. Kasadakileri çalarak Rana’ya kaçan Tarık onun yardımını ister. Annesiyle tartışan Hümeyra’nın morali bozuktur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Elif 719. Bölüm Özeti 26 Nisan Perşembe Tüyoları Parla ve Kerem Sevgili Oldu

Elif 747. Bölüm Özeti 5 Haziran Salı Tüyoları (7 Yorum)

  1. elif filmini çok seviyorum elif çok güzel bir kız onu ve ailesini çok seviyorum umarım zizde beni seversiniz…
    zizi çok seviyorum

  2. elif filmini çok seviyorum elif çok güzel bir kız onu ve ailesini çok seviyorum zizde beni seversiniz umarım…

    zizleri çok seviyorum

  3. SÜREYA ÇIKSIN REYHAN GELSİN ÇÜNKÜ REYHAN DAHA ÇOK YAKIŞIYOR DİZİYE VE DAHA GÜZEL OYNUYOR YAPMACIK DEĞİL GERÇEK** YORUMU GÖSTER