Elif 734. Bölüm Özeti 17 Mayıs Perşembe Tüyoları # Mustafa Veysel’e Ulaşır

Elif 734. Bölüm Özeti 17 Mayıs Perşembe Neler Yaşanacak ?

Kanal 7’nin her yaştan izleyici tarafından merakla takip edilen günlük dizisi Elif’te heyecan devam ediyor. Kerem vicdan azabıyla yaşamaya dayanamaz ve polise giderek teslim olmaya karar vermiştir. Bu sırada Melek’e ulaşmak isteyen Mustafa Veysel’e ulaşır. 17 Mayıs Perşembe günü yaşanacaklara dair tüyoları Elif 734. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Elif 17 Mayıs Özeti 734. Bölüm Tüyoları

Kerem suçluluk duygusuna daha fazla dayanamaz. Parla’yı gördükçe içindeki vicdan azabı daha da büyüyen Kerem’i artık Süreyya’da teselli edememektedir. Kerem bu yaptığının cezasını çekmek zorunda olduğunu düşünerek polise teslim olmaya karar verir. Kendisinin ihmali nedeniyle Parla’nın bu durumda olduğunu ve bunun bir cezası olması gerektiğini düşünür.

Öte yandan Vildan’ın çağırdığı Melek konakta çalışmaya başlar. Melek yıllardır aradığı kızının bir kaç metre uzağında aynı çatı altında olduğundan habersizdir. Fakat Melek artık kızıyla karşılaşmaya hiç olmadığı kadar yaklaşmıştır. Melek’i bulmaya çalışan Mustafa ise Veysel’e ulaşmayı başarmıştır. Karşısında Mustafa’yı gören Veysel’in nasıl bir tepki vereceği merak konusudur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Elif 17 Ocak Özeti 448.Bölüm Fragmanı