Elif 732. Bölüm Özeti 15 Mayıs Salı Tüyoları # Parla Sakat Kalacağını Öğrenir

Elif 732. Bölüm Özeti 15 Mayıs Salı Neler Yaşanacak ?

Kanal 7’nin sevilen günlük dizisi Elif’te heyecan tüm hızıyla sürüyor. Parla bir daha ayağa kalkamayacağını öğrenince yıkılır ve feryat ederek ağlamaya başlar. Kerem ise Parla’nın bu durumunu görünce daha da yıkılır. Parla konağa gelince işleri çoğalan Vildan bir kez daha Melek’in yardım için yanına çağırr.

Elif 15 Mayıs Özeti 732. Bölüm Tüyoları

Kerem Parla’ya artık yürüyemeyeceğini söyler. Parla bu durum karşısında çığlık çığlığa feryad eder. Parla’nın durumundan kendisini sorumlu tutan Kerem vicdan azabından kahrolmaktadır. Elinden bir şey gelmeyen Kerem çaresizlik içinde Parla’nın feryatlarını izlemektedir. Süreyya bu halini görünce ona destek olamak istese de elinmden bir şey gelmemektedir. Süreyya iyice umutsuzluğa kapılmıştır.

Süreyya artık kerem ile birlikte olamayacağını düşünerek çok üzülmüştür. Öte yandan Kerem’in ailesi bu durumdayken kesinlikle Parla’yı yanlız bırakmamasını ister. Parla’nın bakımı nedeniyle işlerinin yoğunlaşacağını farkeden Vildan , Melek’i yardıma çağıracaktır. Bİr kez daha aynı evde yaşayacak olan Melek ve Elif’in bu defa karşılaşıp karşılaşmayacağı merak konusudur.