Elif 731. Bölüm Özeti 14 Mayıs Pazartesi Tüyoları

Elif 732. Bölüm Özeti 15 Mayıs Salı Neler Yaşanacak ?

Kanal 7’nin sevilen günlük dizisi Elif’te özetlere kaldığımız yerden devam ediyoruz.  Kaza geçiren Parla artık yatağa bağımlı kalmıştır. Kerem bunu öğrendiğinde adeta yıkılır ve bu haberi Parla’ya nasıl söyleyeceğini düşünür. Kerem’in ne yapacağı merak konusudur. 15 Mayıs Salı günü yaşanacaklara dair tüyoları Elif 732. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Elif 15 Mayıs Özeti 732. Bölüm üyoalrı. Parla Sakat mı Kalacak ?

PArla kaza sonrası hemen ameiyata alınır. Kerem endişeyle ameliyathane kapısında beklemektedir. Ameliyathane’den çıkan doktor Kerem’e acı haberi verir. Parla’nın omuriliğinde zedelenme olduğunu söyleyen doktor artık ayağa kalkmasının mümkün olmadığını söyler. Kerem adeta yıkılır ve bunu gören Süreyya onu teselli etmeye çalışır.

Kerem bu durumdan kendini sorumlu tutar. Parla’ya artık ayağa kalkamayacağını söylemek Kerem’e kalmıştır. Ne yapacağını bilemez haldeki Kerem Süreyya ile konuşarak her şeyi anlatır. Artık yürüyemeyeceğini öğrenen Parla’nın bu haberi aldığında ne yapacağı merak konusudur.

Elif 731. Bölüm Özeti 14 Mayıs Pazartesi Tüyoları (4 Yorum)

  1. SÜREYA KÖTÜDÜR DEMEİYORUZ SÜREYAYI DİZİDE İSTEMİYORUZ BİZ REYHAN VE KEREMİ BİRBİRİNE YAKIŞIYORLAR VE REYHANI ISTİYORUM 732 BÖLÜMDE İSTEMİYORUZ YORUM YAZMAK BİZİM

  2. Su sureyyaha diziden ciksin artik diger bolumlerde gormek istemiyoruzz sureyyahsyi reyhan geri donsun artik cunku keremle reyhan daha cok yakusiyorlar sureyya bu 732 bolumden itibaren onu gormek istemiyoruzzzzz artik sureyya ciksin dizidennnmmm gitsinnnn diziden ciksin artik diziden gitsin artik sureyya