Elif 730. Bölüm Özeti 11 Mayıs Cuma Tüyoları

Elif 730. Bölüm Özeti 11 Mayıs’ta Neler Yaşanacak ?

Sevilen günlük dizi Elif’te heyecan tüm hızıyla sürüyor. Hafta finalinde Süreyya Kerem ile birlikte İngiltere’ye gitme planları yaparken öte yandan ona açılmaya karar vermiştir. Ne olursa olsun bu durumu önlemek isteyen Parla ise kendi hayatını ortaya koyarak bu durumu önlemek için harekete geçecektir. 11 Mayıs Cuma günü hafta finalinde yaşanacaklara dair tüyoları Elif 730. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Elif 11 Mayıs Özeti 730. Bölüm Tüyoları

Artık Kerem ve Parla arasında bir ilişki olduğundan neredeyse emin olan Süreyya , İngiltere’ye gitme kararı alır. Evdekilerle kararını paylaşır ve Kerem bunu duyduğunda büyük üzüntü duyar. Süreyya gitmeden onu sevdiğini söylemek isteyen Kerem buna bir türlü cesaret edemez. onun bu halini gören Yunus onu cesaretlendirmekiçin uğraşır.

Yunus’un destek vermesiyle cesaretini toplayan Kerem Süreyya’ya ianı aşk etmek için güzel bir sürpriz hazırlar. Parla ise Kerem’in dikkatini çekmek için bir plan yapar. Fakat bu planın sonuçları tehlikeli olacaktır ve Parla’nın hayatı tehlikeye girecektir. Parlanın bu tehlikeli planının sonuçları merak konusudur.

Elif 730. Bölüm Özeti 11 Mayıs Cuma Tüyoları (3 Yorum)

  1. Evet artik sureyya diziden ciksin artik reyhan diziye geri donsun artik hümeyra artik gercekleri ogrensin artik cem tarigin adamlarini sikayette bulunsun ve tarigin adamlari hapse girsin julude safağa gercekleri anlatsin artik sureyya gitsinnnnn artik seyirci onu istemiyor artik bunu anlayinn artik reyhan diziye geri donsun artik

  2. REYHAN DÖN ARTIK SENİN KOLYEN VE FOTOĞRAFINI ARTIK KEREM ÇIKARTSIN VE YILDIZ ABLADA GERİ DÖNSE NE GÜZEL OLUR