Elif 724. Bölüm Özeti 3 Mayıs Perşembe Tüyoları

Elif 724. Bölüm özeti 3 Mayıs Perşembe Neler Yaşanacak ?

Kanal 7 ‘nin sevilen dizisi Elif’te heyecan devam ediyor. Hafta finaline yaklaşırken yine bizleri önemli gelişmeler bekliyor. Kerem ve Parla arasında bir şeyler olduğunu düşünen Süreyya Kerem’e mesafeli davranmaktadır. Bunu farkeden Kerem nedenini öğrenmek istediğinde ise beklenmedik bir cevapla karşı karşıya kalacaktır. 3 Mayıs Perşembe günü yaşanacaklara dair tüyoları Elif 724. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Elif 3 Mayıs Perşembe Özeti 724. Bölüm Tüyoları

Çağlar ile birlikte yaptığı plan işe yarayan Parla amacına ulaşır. Süreyya artık Kerem ve Parla’nın birlikte olduklarını düşnmektedir. Kerem’in kendisine birşey hissetmediğine inanan Süreyya büyük hayal kırıklığına uğrar. Çağlar’ın kötü biri olduğunu ve kendisine zarar verebileceği yalanına herkesi inandırmayı başaran Parla konaktakilerin dikkatini kendi üzerine çekmeyi başarmıştır.

Öte yandan Süreyya hislerinin tek taraflı olduğunu zannederek Kerem ile arasına mesafe koymaya ve onu kendindne uzak tutmaya çalışmaktadır. Süreyya’nın bu tavrına anlam veremeyen Kerem nedenini merak etmeye başlar. Süreyya ile konuşmaya karar veren Kerem onun yanına gittiğinde ise hiç beklmediği bir tavır ile karşı karşıya kalacaktır.

Elif 724. Bölüm Özeti 3 Mayıs Perşembe Tüyoları (1 Yorum)

  1. Elif ve Meleğin Artık birbirine kavuşmasını istiyorum Elif ile Melek Mutlu olmasını istiyorum Elif ve Melek Konakta yaşamasını istiyorum