Elif 723. Bölüm Özeti 2 Mayıs Çarşamba Tüyoları

Elif 723. Bölüm Özeti 2 Mayıs Çarşamba Tüyoları Fragmanı

Kanal 7’nin her yaştan izleyici tarafından beğeniyle takip edile dizisi Elif’te heyecan tüm hızıyla sürüyor. İngiltere’den önemli bir iş teklifi alan Süreyya’nın kafası karışıktır. Kerem ve kariyeri arasında kalan Süreyya acaba ne karar verecek ? Kerem ve Süreyya’nın arasını açmak isteyen Parla ise yeni bir plan yapar. Parla’nın bu planının Süreyya’nın kararını nasıl etkileyeceği merak konusudur. 2 Mayıs Çarşamba günü yaşanacaklara dair tüyoları Elif 723. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Elif 2 Mayıs Çarşamba Özeti 723. Bölüm Tüyoları

Rana ile yüzleşmek üzere evine giden Tarık’ı bir sürpriz beklemektedir. Hümeyra’nın da Rana’nın evine gelmesi sonrası Tarık ve Rana çok zor bir durumda kalırlar. Hümeyra’nın kendisini görmemesi için Tarık evde saklanmak zorunda kalır. Tarık’ı bu duruma düşmesi sonrası ise Rana içten içe mutluluk duyar.

Öte yandan Süreyya’ya İngiltere’den ciddi bir iş teklifi gelir. Süreyya bu teklif sonrası Kerem ve kariyeri arasında kalır. Kerem’den ayrılmayı göze alamayan Süreyya kara kara düşünürken onun bu hali Kerem’in dikkatini çeker. Kerem’in Süreyya ile ilgilendiğini gören Vildan durumu Parla’ya bildirir. Parla konağa gelerek yeni bir planı devreye alır ve Süreyya’nın duymak istemeyeceği şeyleri duymasını sağlar. Büyük üzüntü duyan Süreyya’nın iş teklifini kabul edip etmeyeceği merak konusudur.

Elif 723. Bölüm Özeti 2 Mayıs Çarşamba Tüyoları (3 Yorum)

  1. ÇOK DOĞRU ARKADAŞ SÜREYA ÇOK BİLE KALDI İNŞALLAH REYHAN GELİR DİZİNİN REYTİNGİNİ GÖRECEKSİNİZ

  2. süreyya inkiltereden gelen iş teklifini kabul etsin ve diziden ve konakdan ayrılsın artık cok bile durtu artık reyhan diziye ve konağa geri dönsün yeter artık dizi yavaş yava finale doğru gitiyorzaden artık yete reyhan diziy geri dönsün reyhanla keremin aşkı yeniden doğsün