Elif 722. Bölüm Özeti 1 Mayıs Salı Tüyoları

Elif 722. Bölüm Özeti 1 Mayıs Salı Tüyoları Fragmanı

Kanal 7’nin sevilen dizisi Elif’te heyecan devam ediyor. Kerem ve Süreyya’nın aralarının iyi olduğunu gören Parla çok sinirlenir. Tarık Rana’dan hesap sormak üzere evine doğru yola çıkar. Fakat Tarık beklenmedik bir sürprizle sarsılacaktır. 1 Mayıs Salı günü yaşanacaklara dair tüyoları Elif 722. bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Elif 1 Mayıs Salı Özeti 722. Bölüm Tüyoları

Süreyya , Kerem’e söylediği sözler nedeniyle pişman olmuştur. Kerem’e kendini affettirebilmek adına ona küçük bir sürpriz hazırlar. Bu sürpriz Kerem’i çok şaşırtacaktır. Parla , Kerem ve Süreyya arasında neler geçtiğini öğrenebilmek için konağı ziyaret eder. Geldiğinde ise Süreyya’nın Kerem için hazırladığı sürprizi öğrenir. Bu sürpriz Kerem ve Süreyya’yı daha da yakınlaştıracaktır.

Öte yandan Süreyya hayatının geri kalanını tamamen etkileyebilecek bir teklif alacaktır. Rana ve Cem’i yan yana gören Tarık kıskançlıktan deliye döner.  Cem yaptığı organizasyon ile Rana’ya evlenme teklif eder. Bunları kendi gözleriyle gören Tarık , Rana’dan hesap sormak üzere evine gider. Tarık Rana’nın evindeyken sıra dışı bir gelişme yaşanacaktır. Tarık ve Rana ‘nın ilişkisinin artık gün yüzüne çıkıp çıkmayacağı merak konusudur.

Elif 722. Bölüm Özeti 1 Mayıs Salı Tüyoları (2 Yorum)

  1. Evet haklisin katılıyorum size onlar bir kardes ve gunah su sureyya kalin kafasina soksun artik ya bu nasil bir dizi ya

  2. Elif dizisine reyhan girmedikçe dizi boş en büyük kötülükte süreya ve kerem onlar kardeş artık dizi izlenemez çünkü günahtır