Elif 720. Bölüm Özeti 27 Nisan Cuma Tüyoları

Elif 720. Bölüm Özeti 27 Nisan’da Neler Olacak ?

Kanal 7’nin günlük dizisi Elif’te heyecan tüm hızıyla sürüyor. Parla , Kerem ve Süreyya’nın arasını bozar. Melek’in izini süren Tarık onu bulmak için Veysel’i kullanmayı planlar. Veysel acaba Tarık’ın adamlarına Melek’in bulunduğu yeri söyleyecek midir ? 27 Nisan Cuma günü yaşanacaklara dair tüyoları Elif 720. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Elif 27 Nisan Özeti 720. bölüm Tüyoları

Parla’nın yardım isteğini geri çevireymeyen Kerem Parla’nın sevgilisi olduğu yalanına alet olur. Kerem’in bu davranışı Parla’yı çok etkileyecektir. Yaşananlardan haberi olmayan Süreyya ise Elif ile film gecesi yapmak için hazırlıklara başlar.Daha sonra Konağa gelen Kerem , Süreyya ile biraz gerginlik yaşasa da Elif’in araya girmesi ile iş tatlıya bağlanır.

Öte Yandan Tarık adamlarına Veysel’i bularak Melek’in yerini öğrenme emrini verir. Tarık’ın adamları Veysel’i bulur ve sorguya çekmeye başlar. Karşısında birden bire bu tehlikeli adamları gören Veysel çok korkar. Veysel’in Melek’in yerini söyleyip söylemeyeceği ise merak konusudur.

Elif 720. Bölüm Özeti 27 Nisan Cuma Tüyoları (1 Yorum)

  1. Sureyyaha birikeri dur demesi gerekir.artik parla artik sureyyahsyi ketem den uzak tutsun artik.reyhan geri donsun artik.kerem reyhani unutmasin artik cunku onlar birbirlerine daha cok yakikisiyorlar.rana tariktan intikanini alsin artik tarigin adamlari hapse girsin artik tarik iyiyice koseye sıkışsın artik julide sagaga butun gercekleri snlatsin artik birce ve yusuf birbirlerine asik olsun artik sureyya diziden ciksin artik.maside tariktan once mekegi bulsun artik.yildiz geri reyhani geri getirsin artık biz bunlari gormek istiyoruzzzz artikkk