Elif 719. Bölüm Özeti 26 Nisan Perşembe Tüyoları Parla ve Kerem Sevgili Oldu

Elif 719. Bölüm Özeti 26 Nisan Perşembe Özeti ve Fragmanı

Kanal 7’nin sevilen günlük dizisi Elif’te heyecan devam ediyor. Süreyya ve Kerem’in yakınlaşmasından rahatsız olan Parla onların beraber zaman geçirmesini engellemek üzere plan yapmaya başlar. Süreyya ise Kerem’in verdiği sözü unutmasından dolayı üzüntü yaşamaktadır. 26 Nisan Perşembe günü yaşanacaklara dair tüyoları Elif 719. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Elif 26 Nisan Özeti 719. Bölüm Tüyoları

İnci’nin doğum günü kutlamasına Alev ve Leman’da katılır. Alev , Şafak’ın gönlünü kime kaptırdığını merak etmektedir ve ortamdaki herkesi izlemeye koyulur. Jülide ile Şafak’tan şüphelenen Alev , Jülide’nin ağzını arar. İşlerine geri dönen Kerem Süreyya’ya Elif’ide alarak beraber akşam yemeği yemeyi teklif edecektir.

Öte yandan Parla bu durumu öğrenir ve Kerem ile Süreyya’nın yemeğe gitmesini engellmeek için bir plan yapar. Çağlar isimli bir erkek tarafından rahatsız edildiğini Kerem’e söyleyerek ondan yardım ister. Akşam Çağlar ile buluşacapını ve Kerem’den kendisi ile gelerek sevgilisi rolü yapmasını rica eder. Kerem bunu kabul edince Süreyya akşam yemeği sözünü Kerem’in unuttuğunu düşünerek hayal kırıklığına uğrar. Süreyya’nın bundan sonra ne yapacağı merak konusudur.