Elif 714. Bölüm Özeti 19 Nisan Perşembe Tüyoları

Elif 714. Bölüm Özeti 19 Nisan Perşembe Neler Yaşanacak ?

Kanal 7  ekranlarının ilgiyle takip edilen günlük dizisi Elif’te hafta finaline yaklaşıyoruz. Dizide heyecan tüm hızıyla sürerken Tarık’ın hareketlerinden şüphelenen Macide onu izletmeye başlar. Macide’nin adamı Mustafa Tarık’ın izini sürerken Melek’e ulaşacaktır. 19 Nisan Perşembe günü yaşanacaklara dair tüyoları Elif 714. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık. 

Elif 19 Nisan Perşembe Özeti 714. Bölüm Tüyoları

Parla , Kerem ve Süreyya yakınlaşmasından iyiden iyiye rahatsız olmuştur ve Kerem’in ilgisini çekebilmek için bir plan yapar. Çağlar tarafından rahatsız edildiğini söyleyerek Kerem’in ilgisini kendi üzerine almayı başarmıştır. Bu durumu Süreyya yanlış anlayınca Kerem ona bir açıklama yapmak ister fakat işler daha da karmaşık bir hal alır.

Öte yandan Macide yardımcısı olan Mustafa’ya Tarık’ı takip etme talimatını verir. Tarık’ı gölge gibi takip eden Mustafa Melek’in izine ulaşarak onun Jülide’ye yerleşmeden önce nerede kaldığını öğrenir. Mustafa’nın bu haberi Macide’ye ulaştırıp ulaştıramayacağı merak konusudur. 19 Nisan Perşembe günü yaşanacaklara dair tüyoları Elif 714. Bölüm Özeti’nde sizlerle paylaştık. Tahmin ve yorumlarınızı belirtmeyi lütfen unutmayın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Elif 671. Bölüm Özeti 19 Şubat Pazartesi Neler Yaşanacak Fragmanı