Elif 709. Bölüm Özeti 12 Nisan Perşembe Tüyoları

Elif 709. Bölüm Özeti 12 Nisan Perşembe Neler Olacak ?

Kanal 7’nin sevilen günlük dizisi Elif’te heyecan tüm hızıyla devam ediyor. bu akşamki bölümde Tarık depoyu yakma suçunu deponun güvenlik görevlisine yıkar. Kerem bu duruma inanmayınca Tarık daha da çileden çıkacaktır. Bu srada Rana , Elif ile ilgili önemli bir bilgiyi Tarık’tan öğrenmeyi başarır.

Elif 12 Nisan Perşembe Özeti ve Tüyoları

Ev halkı halen yaşanan yangın olayının şokunu atlatamazken diğer taraftan olayın büyüklüğünü Macide’den gizlemeye çalışmaktadırlar. Teslim zamanı yaklaşan ürünleri gönderemeyecek olan Kerem büyük sıkıntıya düşmüştür. Tarık olayı soruşturmak üzere şirkete gelen polislere yangını çıkaranın depo bekçisi olduğu yalanını söyleyecektir. Depo görevlisinin suçsuz olduğunu düşünen Kerem ise onu savunacaktır.

Kerem’in kendisine inanmayarak depo bekçisinden taraf olması Tarık’ı çok öfkelendirir. Odasına çekilen Tarık’ın arkasından gelen Rana kapı aralığından Tarık’ı dinleyerek gerçekleri öğrenir. Elif ile ilgili duyacakları ise Rana’yı çok şaşırtacaktır. Rana acaba Elif ile ilgili hangi önemli bilgiyi öğrenmiştir ?