Elif 706. Bölüm Özeti 9 Nisan Pazartesi Tüyoları Fragmanı

Elif 9 Nisan Pazartesi Özeti 706. Bölüm Tüyoları

Kanal 7’nin sevilen günlük dizisi Elif’te heyecan devam ediyor. Üzerinde fotoğraflarının bulunduğu büyük afişleri gören Elif çok mutlu olmuştur. Aklında sadece annesinin bu afişleri sokakta görüp ona ulaşabileceği ihtimali vardır. Bu sırada Elif’in bulunduğu afişlerin sokaklara asılmasından rahatsız olan Tarık bir plan yapar. 9 Nisan Pazartesi yaşanacaklara dair tüyoları Elif 706. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Elif 9 Nisan Özeti 706. Bölüm Tüyoları

Elif fotoğraflarının tüm şehirde yayınlanacağından dolayı çok mutludur. Süreyya ve Kerem’de üzerinde Elif’in fotoğraflarının bulunduğu afişlerin asılmasına çok az zaman kaldığı için heyecan basmıştır. Kerem adım adım hayalindeki projeyi gerçekleştirmektedir.

Öte yandan Tarık bin bir yalanla Hümeyra’yı ikna etmeyi başarırı ve onu aldatmadığına inandırır. Kendisinden habersiz Elif’in reklam afişlerinde yer aldığını şirket bilgisayarında gördüğü fotoğraflar sonrası öğrenen Tarık öfkeden deliye döner. Bu projenin gerçekleşmesine mani olmak için elinden geleni yapmaya karar verir. Tarık’ın aklında da bu afişlerin asılması sonrası annesinin Elif’i bulacağı korkusu vardır.