Elif 705. Bölüm Özeti 6 Nisan Cuma Tüyoları Fragmanı

Elif 705. Bölüm Özeti 6 Nisan Cuma Neler Yaşanacak ?

Kanal 7’nin sevilen günlük dizisi Elif’te heyecan sürüyor. Rana yaptığı plan ile başarılı olur ve Hümeyra ile Tarık’ın arasını açmayı başarır. Rana planın devamını getirmek üzere Tarık ile konuşmak için harekete geçer. 6 Nisan Cuma akşamı yaşacaklara dair tüyoları Elif 705. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Elif 705. Bölüm Özeti ve Tüyoları

Rana Cem’in de desteğini alarak yaptığı plan sonrası Hümeyra’yı aldatıldığına ikna etmeyi başarır. Hümeyra aldatıldığını düşününce derdini anlatmak üzere Rana ile konuşmaya karar verir. Planında başarılı olduğunu gören Rana mutlu olmuştur. Hümeyra ile yakınlaşmak ve dostluk kurmak için ona Tarık konusunda acele davranamamsını ve yanılmış olabileceğini söyler.

Hümey’ra yı konuşturan Rana ardından Tarık’a gider ve Hümeyra ile konuştuklarını bir bir anlatır. Bu olay sonucu işler daha da karışacaktır. Kendisini temize çıkarmak isteyen Tarık bir plan yapar. Bu sırada Kerem ve Süreyya Elif için bir sürpriz hazırlamışlardır. Gördükleri karşsında mutluluktan havaya uçan Elif’in annesini bulma ümidi iyice artmıştır.