Elif 689. Bölüm Özeti 15 Mart Perşembe Neler Yaşanacak Fragmanı

Elif 689. Bölüm Özeti 15 Mart Perşembe Tüyoları Fragmanı

Kanal 7’nin sevilen günlük dizisi Elif’te heyecan devam ediyor. Tarık, Rana’ya jesti çeker ve bir daha şirkete uğramamasını söyler. Yaşanan olayların ardında Tarık’ın kendisine bu şekilde davranması Rana’yı çok öfkelendirecektir. Rana intikam planları yapmaya başlar. 15 Mart Perşembe yaşanacaklara dair tüyoları Elif 689. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık. 

Elif 689. Bölüm Özeti 15 Mart Perşembe Neler Olacak ?

Tarık Rana’nın yaptıklarına çok öfkelenerek şirketten kovar.  Bu haberi oldukça sert şekilde Rana’ya iletir. Herkes Rana’yı bir daha şirkette göremeyeceğini düşünürken Rana işine geri döner. Kerem ile konuşarak onun desteğini alan Rana işini geri almayı başarmıştır.

Süreyya’yı kendisinden habersiz işe almasının ardından Rana’yı da şirkete geri alan Kerem , Tarık’ı iyiden iyiye öfkelendirmiştir. Parla ise Süreyya ve Kerem’in aynı şirkette çalışacak olmasından dolayı kıskançlıktan deliye dönmüş durumdadır. Parla Kerem ve Süreyya’yı ayırmak için bir plan yapar.

Elif 689. Bölüm Özeti 15 Mart Perşembe Neler Yaşanacak Fragmanı (3 Yorum)

  1. Artik kerem reyhani biyerlerde gorsun artik cocuk ayakkabi firmasinda reyhani gorsun artik sureyya parla ikiside cilgina donsun artik tarik iyiyiyce koseye sıkışsın artik melek artik hafizasi yerine geksin yusuf vd birce birbirlerine asik olsun artik rana tariktan intikamini alsin artik vildan ekifi julidenin yanina gitursun artik tarigin adamlari yakakansin tarigin adamlari hapse girsin artik julide ve safak birbirlerine asik olsun artik reyhan guzel bir bayan okarak keremin karsisina ciksin artik

  2. keşke nerde o gün süreyayla parlanın birbirine girdiğini görmek ve diziden çıktığını görmek