Elif 688. Bölüm Özeti 14 Mart Çarşamba Neler Yaşanacak Fragmanı

Elif 688. Bölüm Özeti 14 Mart Çarşamba Tüyoları Fragmanı

Kanal 7’nin sevilen günlük dizisi Elif’te heyecan devam ediyor. 7 den 70’e her kesimden izleyicinin ilgiyle takip ettiği dizinin yeni bölümünde Kerem’in yaptığı iş teklifine Süreyya olumlu yanıt veriyor. Kerem ve Süreyya artık holdingde birlikte çalışacaklar. 14 mart Çarşamba günü yaşanacaklara dair tüyoları Elif 688. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Elif 688. Bölüm Özeti 14 Mart Çarşamba Neler Olacak ?

Kerem , şirkette yeni hazırladığı proje için Süreyya’yı uygun görür ve ona iş teklifinde bulunur. Evdeki herkes b u duruma şaşırırken Süreyya bu teklifi kabul edecektir. Tarık, Kerem’in kendisinden habersiz Süreyya’ya iş vermesinden hoşlanmaz.

Öte yandan Rana ile arası bozulan Tarık onunla bir araya gelmek istemektedir. Fakat Rana2nın tavırları Tarıkın hiç beklemediği cinstendir. Bu duruma sinirlenen Tarık , Rana2nın yazmış olduğu istifa mektubunu işleme koyar. Bu sırada annesini arayan Elif’i ona yaklaştıracak bir sürpriz gelişme yaşanmak üzeredir.

Elif 688. Bölüm Özeti 14 Mart Çarşamba Neler Yaşanacak Fragmanı (5 Yorum)

  1. Cocugum gene ayni seyleri soyluyorsun reyhan reyhan ama sıktınız artik reyhan diziden cikti anla vocugum artik❗

  2. Sayin yönetmenim ne yapıyorsun biz seyirciden yorum bekliyorsunuz ama duymuyorsunuz galiba bizler reyhanı diziye istiyoruz çünkü Süreyayı istemiyoruz artık elif ve melek kavuşsunlar keremle reyhanda kavuşsunlar yoksa dizi biter çünkü reyhansız dizi izlemiyor bu gidişle dizi biter benden bu kadar arkadaşlar çünkü bence kimse yorumları okumuyor bizlerle oynuyorlar reyhaaaaaaaaan ya aynı yorum değil ya

  3. Sayin yönetmenim ne yapıyorsun biz seyirciden yorum bekliyorsunuz ama duymuyorsunuz galiba bizler reyhanı diziye istiyoruz çünkü Süreyayı istemiyoruz artık elif ve melek kavuşsunlar keremle reyhanda kavuşsunlar yoksa dizi biter çünkü reyhansız dizi izlemiyor bu gidişle dizi biter benden bu kadar arkadaşlar çünkü bence kimse yorumları okumuyor bizlerle oynuyorlar reyhaaaaaaaaan