Elif 684. Bölüm Özeti 8 Mart Perşembe Neler Yaşanacak Fragmanı

Elif 684. Bölüm Özeti 8 Mart Perşembe Tüyoları Fragmanı

Kanal 7 ekranlarının sevilen günlük dizisi Elif 684. bölümü ile ekranlara geliyor. Fotoğrafçı ile çıkan anlaşmazlık sonucu yarım alan çekimleri Süreyya fotoğrafları çekerek kurtarır. Leman Jülide’nin yeni kiraladığı ev ile kendi evinin aynı sokakta olduğunu öğrenince Şafak annesine açıklama yapmak durumunda kalacaktır. 8 Mart perşembe günü yaşanacaklara dair tüyoları Elif 684. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Elif 684. Bölüm Özeti 8 Mart Perşembe Neler Olacak ?

Fotoğrafçı’nın konaktan ayrılmasının ardından Süreyya kolleksiyonun fotoğraflarını çeker ve Yunus ile Kerem’i kurtarmayı başarır. Kerem Süreyya’nın fotoğraf çekmedeki yeteneğine hayran kalır. Süreyya’yı öve öve bitiremeyen Kerem ondan projenin tamamında yer almasını teklif eder.

Leman iyice hastalanır ve ilaçlarını almak için dai evden çıkamaz. Bu sırada Jülide onun yardımına koşar. Jülide yeni bir eve çıktığını ve bulunduğu sokağı söyleyince Leman Şafak’a bu evin kendi evleri ile aynı sokakta olduğunu söyler. Annesine haber vermeden eve Jülide’yi yerleştiren Şafak’ın nasıl bir açıklama yapacağı merak konusudur.

Elif 684. Bölüm Fragmanı

Elif 684. Bölüm Özeti 8 Mart Perşembe Neler Yaşanacak Fragmanı (3 Yorum)

  1. Elif Dizisini iyice sacma sapan yaptınız şimdide Süreyayı reyhanın yerinemi koymaya çalışıyorsunuz Kerem’in şirketine yardım edecekmiş biz reyhan diyoruz seyirci olarak reyhannnnnn