Elif 682. Bölüm Özeti 6 Mart Salı Neler Yaşanacak Fragmanı

Elif 682. Bölüm Özeti 6 Mart Salı Tüyoları Fragmanı

Sevilen günlük dizi Elif’te 6 Mart Salı günü yeni sürprizler bizleri bekliyor. Melek, Elif ile ilgili yeni şeyler hatırlar ve anılarının peşine düşerek İzmit’e doğru yola çıkar. Eve geldiklerinde Melek2ibulamayan Jülide ile Tülay paniğe kapılırlar. 6 Mart Salı akşamı yaşanacaklara dair tüyoları Elif 682. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık. 

Elif 682. Bölüm Özeti 6 Mart Pazartesi Neler Olacak ?

Kerem ile Süreyya yaşadıkları kavganın ardından aralarına mesafe koymuşlardır. Kerem bu lüzumsuz tartışma için Süreyya’dan af dilemeye karar vermiştir. Jülide oğlu ve Melek’i de yanına alarak kiraladığı eve taşınır. Melek ise kızı ile geçmişte yaşananlara dair birşeyler hatırlamaya başlamıştır. Elif ile hafızasında canlanan şeylerden sonra Melek İzmit’e gitmeye karar verecektir

Kimseyehaber vermeden evde ayrılan Melek otogara gider. Burada otobüs firmasının yetkilisi Melek’in hareketlerinden şüphelenerek polis ekiplerine haber verir. Bu sırada eve gelen Jülide ve Tülay evde Melek’i göremeyince büyük panik yaşarlar. Melek’in durumunun ne olacağı merak konusudur.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Elif Dizisi Elif'in Kolu Neden Kırıldı ? Isabella Damla Kolunu Kırdı

Elif 682. Bölüm Özeti 6 Mart Salı Neler Yaşanacak Fragmanı (2 Yorum)