Elif 680. Bölüm Özeti 2 Mart Cuma Neler Yaşanacak Fragmanı

Elif 680. Bölüm Özeti 2 Mart Cuma Tüyoları Fragmanı

Kanal 7’nin ilgiyle izlenen günlük dizsi Elif’te heyecan sürüyor. Haftanın finalinde Şafak Jülide , oğlu ve Melek’in dükkanda yaşamasına daha fazla göz yumamaz ve çözüm aramak için kolları sıvar. Fakat bulacağı çözüm Şafak2ın başına beklemediği dertler açacaktır. 2 Mart Cuma günü yaşanacaklara dair tüyoları Elif 680. Bölüm Özeti’nde sizler için hazıladık.

Elif 680. Bölüm Özeti 2 mart Cuma Neler Olacak ?

Melek ve Emirhan ile birlikte dükkanda konaklayan Jülide ev bakmaya devam eder. Şafak onlara yardım için uğraşır ve annesinin ona hazırladığı eve onları yerleştirmeyi ister. Jülide’ye bunu doğrudan söylerse reddedeceğini bildiğinden emlakçı ile işbirliği yaparak evi Jülide’ye ucuza kiralamayı planlar.

Yeni bir ev bulmanın mutluluğu ile Jülide heyecanla ailesine koşar. Onlarla sevincini paylaşan Jülide acana bunun Şafak’ın planı olduğunu anlayabilecek midir ? lif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün saat 20:00 de Kanal 7 de.

 

READ  Elif 679. Bölüm Özeti 1 Mart Perşembe Neler Yaşanacak Fragmanı

Elif 680. Bölüm Özeti 2 Mart Cuma Neler Yaşanacak Fragmanı (2 Yorum)

  1. BU YAZILAN NERESİ SACMA KI GERCEKLERİ SÖYLEYİNCEMİ SACMA OLUNUYO GERCEKTEN DİZİYE RENK KATAN HEYACAN KATAN REYHAN DI HERKESİN REYHANI İSTERKEN NEDEN REYHAN GERİ DÖNMÜYOR DİZİSİYE REYHAN GERCEKTEN COK GÜZEL OYNUYOR VE KEREMLE REYHAN DAHA COK YAKISIYORLARRRRRRRR SÜREYYA GİTSİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN