Elif 679. Bölüm Özeti 1 Mart Perşembe Neler Yaşanacak Fragmanı

Jülide kiraladığı evine taşınmak üzereyken ev sahibinin vazgeçmesi ile ortada kalır. Oğlu ile  dışarıda kalan Jülide’yi Tülay evine davet etse de bir türlü kabul ettiremez. Dükkanda konaklamaya başlayan Jülide yeniden ev aramaya başlar. Olanları duyan Şafak Jülide’ye yardım etmeye karar verir.

Bu sırada Parla’nın rahatsızlanması konakta kalarak Kerem’e yakınlaşmasını sağlar. Kerem ise buna rağmen Süreyya’yı düşünmekten kendini alıkoyamaz. Parla’nın bu hastalık yalanıda işe yaramamıştır. Parla’nın bundan sonra ne yapacağı merak konusudur.

READ  Elif 680. Bölüm Özeti 2 Mart Cuma Neler Yaşanacak Fragmanı

Elif 679. Bölüm Özeti 1 Mart Perşembe Neler Yaşanacak Fragmanı (1 Yorum)

  1. KEREM VE REYHAN BİRBİRLERİNE DAHA COK YAKISIYORLARDI KEREM VE SUREYYHA BİRBİRLERİNE HİC YAKIŞMIYORLAR GERCEKLERİ SÖYLEMEK İSTERSEK RANA TARIGİ İYİİYCE KÖŞEYE SIKIŞTIRSIN ELİ KOLU BAĞLANSIN VİLDAN DA TARIKTAN İNTİKAMINI LSIN ARTIK MELEK HERSEYİ HATIRLASIN ELİF VE İNCİ BİRBİRLERİ GÖRSÜNLER ARTIK JÜLİDE VE ŞAFA BİRBİRLERİNE AŞIK OLSUNLAR MAŞİDE TARIĞIN BÜTÜN PİSLİKLERİNİ ÖĞRENSİN ARTIK ELİF REYHANI N ADINI KEREMİN YANINDA ANSIN İSMİNİ REYHAN DİZİSİYE GERİ DÖNSÜN ARTIK