Elif 675. Bölüm Özeti 23 Şubat Cuma Neler Yaşanacak Fragmanı

Elif 675. Bölüm Özeti 23 Şubat Cuma Tüyoları Fragmanı

Kanal 7’nin günlük dizisi Elif’te hafta finalinde heyecan devam ediyor. Süreyya Kerem2in başka bir planı olduğunu öğrenince oldukça üzülür. Fakat Kerem’in kendisini davet etmesiyle üzüntüsü mutluluğa dönüşür. Tarık’tan intikam almak isteyen Rana bir plan yapar.

Elif 675. Bölüm Özeti 23 Şubat Cuma Neler Yaşanacak ?

Kerem için sürpriz hazırlayan Süreyya Kerem ve Parla’nın yemeğe gideceklerini öğrenince çok üzülür. Önce Kerem ve Parla’nın başbaşa yemek yiyeceklerini zanneder fakat mezunlar yemeğine gideceklerini duyunca mutlu olur. Kerem Süreyya’nın da kendileriyle birlikte gelmesini söyler.

Bu davete çok sevinen Süreyya hazırlanmaya girişir. Bu sırada Parla aniden rahatsızlanır ve yemeğe gidemez. Öte yandan Rana Hümeyra’nın dostu olmakta kararlıdır. Tarık ve Hümeyra’yı yemeğe davet eden Parla aslında Tarık için plan yapmıştır.

Elif 675. Bölüm Fragmanı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Elif 775. Bölüm Özeti 12 Ekim Cuma Fragmanı # Tufan Jülide yi Şafak ile Evlenmemesi için Tehdit Eder.

Elif 675. Bölüm Özeti 23 Şubat Cuma Neler Yaşanacak Fragmanı (6 Yorum)

  1. Reyhan yanı Çağla Şimşek diziden ayrıldı hemde yapımcı ve yönetmenle tartışmalı bir şekilde ayrıldı. geri dönme ihtimali yok. Boşuna sizde kendinizi yormayın.

  2. Mantikli bir yorum yok reyhan sureyya muhabbetleri nekadar sacma diziye yorum yapacaginiza diziden ayrilmis bir kisiyi konusuyosunuz el insaf

  3. Arladaşlar sizde yorum yapın kerem ve reyhan kavuşsunlar bide diziyi dizilikten çıkardılar kerem le Süreya kadeşler ve kerem ne çabuk reyhanı unuttu reyhan gelsiiiiiiin

  4. Ya süreyayı elif Dizisiden çıkarın reyhanı geri getirin reyhan dizisinin gülü o olmazsa dizi izlenme