Elif 674. Bölüm Özeti 22 Şubat Perşembe Neler Yaşanacak Fragmanı

Elif 674. Bölüm Özeti 22 Şubat Perşembe Tüyoları Fragmanı

Kanal 7’nin ilgiyle izlenen günlük dizisi Elif’te heyecan devam ediyor. Melek geçmişe dair birşeyler hatırlamaya devam etmektedir. Melek’in hafızasının yerine gelmesine dair umutlar artmaktadır. Kerem Parla ve Süreyya arasında ikilemde kalmıştır. 22 Şubat Perşembe günü yaşanacaklara dair tüyoları Elif 674. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Elif 674. Bölüm Özeti 22 Şubat Perşembe Neler Yaşanacak ?

Tülay Melek2i iyileştirmek için çabalamaya devam etmektedir. Melek ise Elif ile ilgili yeni şeyler hatırlar ve hafızasını kazanmaya dair umutları artırır. Melek artık kendini Elif’e daha yakın hissetmektedir.

Bu sırada Parla’nın Kerem’i elde etme çabaları devam etmektedir. Yeni planlar peşindeki Parla Kerem’i mezunlar yemeğine gelmeye ikna eder. Aynı anda Süreyya Elif’in yardımı ile Kerem’e sürpriz bir yemek hazırlar. Kerem’in bu plandan haberi olup olmayacağı merak konusudur.

Elif 674. Bölüm Fragmanı

Elif 674. Bölüm Özeti 22 Şubat Perşembe Neler Yaşanacak Fragmanı (2 Yorum)

  1. Keremle sureyya kardes boyle bir sey olmasi imkansiz onlar bir arada buyuduler boyle bir sey olursa cok cik sacma ve dizisinin tadi kacar keremle sureyya cok sacma artik reyhan diziye donsun artik melek herseyi hatirlasin safak julideye asik olsun ona her konuda yardimci olsun maside tamamen uyilessin artik kerem reyhani unutmasin vildan tariktan intikamini alsin rana tariktan intikaminivslsin tarik iyice sıkışsın parlayla humeyra reyhanin hakkinda konusurken kerem reyhani ndn evden ayrikdiginibogrensin artik humeyra tarigin cevirdigi pislikleri gozleriyle gorsun artik reyan diziye donsun artik yunus ve birce birbirlerine asik olsunlar julideyle safak birbirlerini asik olsunlar artik reyhan diziye donsun artik kerem reyhani horsun artij reyhan diziye geri donsun artik elif ve inci birbirkerini gorsunler artik reyhan diziye donsun reyhan diziye donsun biz reyhani istiyoruzzzzzzz