Elif 672. Bölüm Özeti 20 Şubat Salı Neler Yaşanacak Fragmanı

Elif 672. Bölüm Özeti 20 Şubat Salı Tüyoları

Günlük dizi Elif’te heyecan devam ediyor. Salı günü yayınlanacak bölümde zehiri vermediği ortaya çıkan Vildan konaktan kaçarken yakalanır. Kandırıldığının farkına varan Tarık çok öfkelidir. Fakat Vildan Tarık’ı köşeye kıstırmayı başaracaktır. 20 Şubat Salı günü yaşanacaklara dair tüyoları Elif 672. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Elif 672. Bölüm Özeti 20 Şubat Salı Neler Yaşanacak Fragmanı

Tarık konaktan kaçmak üzere olan Elif’i son anda yakalar. Macide’yi zehirlemesi için verdiği görevin yerine getirilmediğini öğrenen Tarık çok öfkelidir. Sorguya çekilen Vildan başta kabul etmese de sonunda Tarık’a gerçekleri anlatır. Elif Vildan’ı kurtarmaya çalışırken kendisini derde sokacaktır. Durumdan kurtulmak isteyen Vildan Tarık’ı alt etmeyi başarır.

Bu sırada Tarık’a ulaşamayan Hümeyra onu merak etmeye başlar. Macide iyileşerek hastaneden ayrılır. Macide gelmeden Vildan’ı evden yollamaya çalışan Tarık beklemediği bir tehdit ile adeta şok olacaktır.

Elif 672. Bölüm Fragmanı

Elif 672. Bölüm Özeti 20 Şubat Salı Neler Yaşanacak Fragmanı (5 Yorum)

  1. Evet arkadaş doğru söylüyorsun artık reyhanı görmek istiyoruz ve Süreya bir şekilde diziden çıksın keremin reyhana duyduğu aşka ne oldu