Elif 669. Bölüm Özeti 15 Şubat Perşembe Neler Yaşanacak Fragmanı

Elif 669. Bölüm Özeti 15 Şubat Perşembe Tüyoları

Kanal 7’nin günlük dizisi Elif yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Macide sonunda iyileşmeye başlar. Tarık ise oldukça gergindir ve ne olacağını beklemeye başlar. Labaratuvar da yapılan testlerde Macide’nin zehirlendiğinin ortaya çıkıp çıkmayacağı merak konusudur.

Elif 669. Bölüm Tüyoları 15 Şubat Perşembe Ne Olacak ?

Aldığı ilaçların tesirinin geçmesiyle Macide nihayet kendini toparlar. Haktanırlar büyük mutluluk yaşarken Tarık ise oldukça endişelidir. Doktor Macide’nin tüm ilaçlarını incelenmesi ve yan etkilerinin ortaya çıkması için labaratuvara gönderir.

Planı başarısız olan Tarık Macide’ye içirilen zehirlerin testlerde ortaya çıkacağından dolayı büyük endişe duymaktadır. Test sonuçlarının gecikmesi Tarık ve Vildan’ın endişesini büsbütün artırır. İlaçlarda zehir olduğunu farkederse polisin ilk olarak Vildan’ı sorgulayacağını bilen Tarık ne yapacağını bilemez durumdadır.

Elif 669. Bölüm Fragmanı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Elif 766. Bölüm Özeti 1 Ekim Pazartesi Fragmanı # Hümeyra, Kendisi için Tutulan Korumanın Levent Olduğunu Öğrenir

Elif 669. Bölüm Özeti 15 Şubat Perşembe Neler Yaşanacak Fragmanı (4 Yorum)

  1. Reyhan yook.senarist kerem sureyya askını yazıyo.biz hala reyhan diyoz.izlemeyin hepsi bu.yapilan olumsuz yorumlar yayinlanmiyo.neden?

  2. Evet maside iyilessin artik kerem reyhani hastsnede gorsun onu kerem reyhani birskmasin doktorlar vildani sorguya çeksinler onu hapse atsinlar artik rana tariktan intikamini alsin artik tarikla humeyranin aralari aciksin artik humeyra ve parla kinusurken reyhan hakkinda gercekleri duysun reyhanin neden evden ayrildigini ogrensin artik jerem reyhani geri getirsin srtik konaga biz reyhani istiyorum safak julideye asik olsun artik eyhan diziye geri donsunn artik

  3. Ya arkadaşlar eğer elif Dizisini seyrediyorsanız lütfen hep beraber Reyhanı diziye istiyoruz diyelim