Elif 667. Bölüm Özeti 13 Şubat Salı Neler Yaşanacak Fragmanı

Elif 667. Bölüm Özeti 13 Şubat Salı Tüyoları ve Yaşanacaklar

Kanal 7’nin sevilen günlük dizisi Elif’te yeni hafta yeni heyecanlara sahne oluyor. Salın günü yayınlanacak bölümde Macide’nin durumu kötüye gidiyor. Bu sırada Melek’te hafızasını fazla zorladığı için fenalaşır. Tesadüf olarak Melek’de Macide’nin yattığı hastaneye kaldırılır. Melek bu defa kızına kavuşabilecek midir ?

 

Elif 667. Bölüm Tüyoları 13 Şubat Salı Ne Olacak

MAcide giderek kötüleşmektedir ve hastalığının nedeni bir türlü bulunamaz. Hastalığının nedenini araştıran doktor Macide’nin ilaçlarını görmek ister. Yaptıklarının ortaya çıkmasından korkan Tarık’ın eli ayağına dolaşır. Tarık2ın bu durumdan nasıl kurtulacağı merak konusudur.

Öte yandan Tülay Melek’i soru yağmuruna tutar. Zihnini fazla zorlayan Melek fenalaşır. Veysel Melek’i hastaneye kaldırır ve tesadüfen Macide’nin kaldığı hastaneye götürür. Hastane odasından firar eden Melek şans eseri macide’nin yattığı odaya kaçar. Kendine gelen Melek ve Macide ne yapacaklarını bilemezken odaya sürpriz bir kişi girecektir.

 

 

Elif 667. Bölüm Özeti 13 Şubat Salı Neler Yaşanacak Fragmanı (3 Yorum)

  1. reyhan geri dönsün artık reyhan kerem aşkı kaldığı yerten devam etsin artık bizi salak yerine kodunuz yeter artık ya bizi oladınız reyhan dönecekse dönsün artık yada dönümdönmeyeceğin doğru dürüz bir açılama yapınız artı bizi oyaladınız yeter artık