Elif 665. Bölüm Özeti 9 Şubat Cuma Neler Yaşanacak Fragmanı

Elif 665. Bölüm Özeti 9 Şubat Cuma Neler Yaşanacak Fragmanı

Günlük dizi Elif’te heyecan kaldığı yerden devam ediyor. 665. Bölüm de Macide bir kez daha fenalaşıyor. Vildan’ın verdiği ilaçlar sonrası hastalanan Macide’den kurtulmayı kafasına koyan Tarık acaba amacına ulaşabilecek midir ? Haftanın son bölümünde yaşanacaklara dair tüyoları Elif 665. Bölüm özetinde sizler için hazırladık.

Elif 665. Bölüm Tüyoları 9 Şubat Cuma Ne Olacak

Sabahleyin iyileşmiş olarak uyanan Kerem kendisi ile ilgilenen kişinin Parla olduğunu sanar. Parla’nın kendisine gerçekten değer verdiğini sanan Kerem oun hakkında yanlış dündüğünü zanneder. Parla ile yakınlaşmaya başlayan Kerem’in gerçeği öğrenip öğrenemeyeceği merak konusudur.

Öte yandan Vildan’ın verdiği ilaçları almaya devam eden Macide fenalaşır. Yere yığılan Macide hastaneye yetiştirilebilecek midir ? Tarık sonunda amacına ulaşmaya başlamıştır. Macide ise sadece Elif’i düşünmektedir ve ölmeden onun bulunduğunu görmek ister.

Elif 665. Bölüm Fragmanı

Elif 665. Bölüm Özeti 9 Şubat Cuma Neler Yaşanacak Fragmanı (4 Yorum)

  1. Yasasin kötülük bu dizide kötüler kazaniyor ve tüm seyircilere kötülükle kazanildigina örnek oluyor yaziklar olsun bu senaryoyu yazana iyilik diye bisey yok

  2. MAŞİDE HANIM ÖLMESİN YASASIN KÖTÜLER KAZANMASIN IYILER KAZANSIN ARTIK MAŞİDE VILDANIN YAPTIGINI ÖGRENEREK KONAKTAN ATSIN NASIL BİR DİZİSİ BU YA HANİ REYHAN DİZİSİYE GERİ DÖNECEKTİ ARTIK İYİCE GÜZELİM DİZİSİYİ MAHFETTİLERRRRRRRRRRR ARTIK BU DİZİSİ İZLENMEZ MAŞİDE ÖLÜRSE DİZİSİ İZLENMEZ ARTIK ZATEN REYHAN DİZİSİ DEN AYRILINCA DİZİSİNİN TADI KALMADI HEPMİ KÖTÜLER KAZANIYOR HİC Mİ İYİLER KAZANMIYACAK BİRAZDA İYİLER KAZANSIN ARTIK MAŞİDE ESKI SAĞLIĞINA GERİ DÖNSÜN ARTIK REYHAN DİZİSİYE REİ DÖNSÜN ARTIK