Elif 664. Bölüm Özeti 8 Şubat Perşembe Neler Yaşanacak Fragmanı

Bölüm Özeti 8 Şubat Perşembe Olacaklar ve Tüyoları

Kanal 7’nin günlük dizisi Elif 664. Bölümü ile ekranlara geliyor. Perşembe günü yayınlanacak bölümde Parla’nın sinsi tuzağı damga vuracak. Evden gitmek isteyen Süreyya’ya Kerem engel olacak. Kerem’in hasta olmasından yararlanarak gözüne girme çabası içindedir. 8 Şubat Perşembe günü yaşanacaklara dair tüyoları Elif 664. Bölüm Özeti haberimizde sizler için hazırladık.

Elif 663. Bölüm Tüyoları 7 Şubat Çarşamba Olacaklar

Duygularına karşılık bulamayacağını düşünen Süreyya konağı terketmek istemişti. Fakat Kerem onu gitmemesi için ikna eder. Süreyya buna evet dese de Kerem’in kendisine karşı boş olduğunu zannettiği için umutsuzdur.

Öte yandan Kerem hasta olmuştur. Parla bunu öğrenir öğrenmez fırsata çevirmek ister ve hemen yanına koşar. Bu arada akşam gideceği bir parti de vardır. Bunu kaçırmak isemeyen Parla evden gizlice kaçarak partiye gider. Gece Kerem’e bakan kişi Süreyya olacaktır. Kerem acaba kendine geldiğinde hastalığında yanında olan kişinin Parla değil Süreyya olduğunu öğrenebilecek midir ?

 

 

Elif 664. Bölüm Özeti 8 Şubat Perşembe Neler Yaşanacak Fragmanı (5 Yorum)

  1. diziye reyhan dönüyormü lütfen bir açıklama yapın reyhan geri dönsün süreyya gitsin yerine yeniden reyhan gelsin yeter artık biz reyhanı kereme çok yakışdırıyoruz reyhan geri dönsün lütfen